Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

J. F. Kennedy žije mezi námi! A ve Zlíně! Teď je v Baťovce..

No to by nebylo Vychytané, aby si nepodalo nějakou tu zprávu od policajtů trošku jinak, že jo.. ;) Skutečností ale je, že mladý muž o sobě tvrdil, že je J. F. Kennedy..
Přidat na Facebook
Zmateného a agresivního mladého muže řešili v sobotu odpoledne strážníci Městské policie Zlín. Stálá služba MP Zlín totiž přijala oznámení, že se u supermarketu Lidl na Tř. T. Bati nachází nějaký podnapilý muž, který se chová velmi hlučně, je vulgární a obtěžuje ostatní zákazníky.

Po příjezdu na místo se strážníci snažili s dotyčným komunikovat, což ovšem vzhledem k jeho stavu nebylo dost dobře možné. Na opakované výzvy k prokázání totožnosti neustále tvrdil, že je prezident Spojených států, J. F. Kennedy.

Byla u něj provedena orientační dechová zkouška s výsledkem 1,834 promile alkoholu v organizmu.

Vzhledem k jeho stavu byla na místo přivolána i rychlá záchranná služba, jejíž lékař posléze nařídil převoz do Baťovy nemocnice Zlín.

Bohužel fotoreport z daného místa nemáme, tak nemůžeme laicky posoudit, zda-li se skutečně jednalo o jednoho z nejznámnějších amerických prezidnetů. Nicméně pokud by tato teorie byla potvrzena, že skutečně tento občan (teď kterého státu, že..) je JFK, byla by tím odhalena jedna z největších záhad minulosti. Problém by ovšem byl s věkem.

Tvrzení, že je JFK mu ovšem strážníci pochopitelně neuvěřili (čím to, to se tak snažil..) a vzhledem k jeho pestré minulosti a místní znalosti zjistili, že domnělý prezident je 28letý muž ze Zlína..

Zdroj: TZ MP Zlín
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 23. 6. 2008 15:20
Prachař, Štěpán. 2008. J. F. Kennedy žije mezi námi! A ve Zlíně! Teď je v Baťovce... Vychytané.cz. [Online] 23. 6. 2008. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1141. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/J.-F.-Kennedy-zije-mezi-nami!-A-ve-Zline!-Ted-je-v-Batovce..
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 17:47