Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rezonance Hardstyle & Exploration warm up tuto sobotu ve Stormu

IMI Dance a Storm Club vás zvou na další Rezonanci, která ukáže to nejlepší z českého a slovenského hardstylu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rezonance Hardstyle & Exploration warm up
sobota 3. června 2017 21:00
(konec +- neděle 4. června 2017 06:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Těšit se můžete na jména, jako jsou Heavy Noizes, George Crusher, Maicuss a další. Vychutnejte si gradující večer od euphoricu až po rawstyle!♫ LINE UP ♫
(Euphoric / Hardstyle / Rawstyle / Hardcore / Frenchcore)
HEAVY NOIZES /SK/

GEORGE CRUSHER /CZ/

MAICUSS /CZ/

KIZZAH /SK/

DARK WIZARD /CZ/

MICHNOSS /CZ/

CRANE /CZ/

SIXTAS vs. KORTY /CZ/


◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

VSTUP
100 Kč do 22:00, poté 150 Kč


Heavy Noizes je dvojice DJů z Bratislavy a Prahy, která si za poměrně krátkou dobu udělala jméno na domácí i zahraniční harstyle scéně a svou jedinečnou energickou show roztancovává davy po různých klubech na celém Slovensku i Čechách. Hráli se světovými jmény, jako jsou MISS K8, Hungry Beats, Ran-D, Art of Fighters, Psyko Punkz, Zatox, Radical Redemtion a další. Každoročně vystupují na Beats For Love a Exploration Festivalu a svojí premiéru si odbyli i na halové akci Imagination Festival. Mají za sebou tracky vydané pod sloveskými značkamy RAWR records a Covcore Records. Momentálně jako jediná djská dvojka na Slovensku hrají energický a euforický hardstyle.

George Crusher je mladý DJ z Ostravy, který se djingu věnuje již od svých 16 let. Nyní působí v Holandsku jako hardstyle DJ. Ve svých setech prezentuje čím dál víc populárnější RAW Hardstyle. George je znám především tvorbou originálních mashupů a bootlegů, které jsou podporovány světovými DJs, jako jsou Scot Project, Frank Ellrich (A*S*Y*S), Fausto, Artento Divini, Joey V, Johan Gielen, Joe-E a další. Společně se svým kolegou, kamarádem a DJem Frankem J tvoří projekt PlayMasterz. Zahrál jsi vedle jmen, jako jsou Headhunterz (NL), Art of Fighters (IT), Mad Dog (IT), Radical Redemption (NL), In-Phase (BE/NL), Omegatypez (GER) a spousty dalších.

Maicuss je hardstyle DJ a producent, který na české klubové scéně působí od roku 2011. Zpočátku ho nejvíce ovlivnil hudební žánr trance, kterému se věnoval až do roku 2013. V následujících letech však začal mnohem víc soustředit svou pozornost na u nás ne tolik rozšířený, nicméně stále populárnější hudební styl hardstyle. Stal se rezidentem Rezonance, v pražské Mecce a Storm Clubu vystupoval po boku Headhunterze a zahrál si na nejznámějších českých hudebních festivalech jako Svojšice, Let it Roll, Beats for Love a další. Na podzim v roce 2014 také dostal šanci zahajovat Imagination Festival díky výhře v DJ contestu a v roce 2015 byl již oficiálně součástí line-upu tohoto největšího českého "harder styles festivalu".

Slovenský DJ Kizzah stojí za DJ pultem od roku 2007, kdy hrál z tvrdší oldschool z vinylů. Později se začal více zajímat o novější věci a začal také produkovat vlastní hardstyle hudbu. Svůj první track „Beauty Heights“ vydal ve spolupráci s Upraiser roku 2013 pod labelem Rawr Records.

Dark Wizard hraje od roku 2009 a v jeho setech můžete slyšet Early Hardstyle, Hardstyle, Hardcore a Early Hardcore. Má za sebou účast na akcích, jako jsou Hardstyle Destruction, New Generation Bass, Rise of Darkness, Deep Impact, Hardcore Imigrators, Hardflash, Spitfire, Prague Nightmare - Label Night, Rezonance, Festival Svojšice, Exploration Festival, B4L, Let It Roll a další.

Michnoss je hardstyle DJ a producent z Prahy, kterého jste mohli slyšet na festivalu Svojšice a na akcích, jako jsou Spitfire a Rezonance. Zahrál si po boku význačnějších jmen, ze kterých můžeme jmenovat například In-Phase, Radical Redemption a Adrenalize.
V neposlední řadě zahraje DJ a producent Crane, od kterého se můžete těšit na solidní hardstyle/hardcore sety a bratrské DJ duo Sixtas, kteří do svých energických setů zahrnují jak aktuální, tak starší euphoric a RAW hardstyle.

Dodala: Jana Pflegerová

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 2. 6. 2017 21:00
Chovancová, Michaela. 2017. Rezonance Hardstyle & Exploration warm up tuto sobotu ve Stormu. Vychytané.cz. [Online] 2. 6. 2017. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11366. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rezonance-Hardstyle-&-Exploration-warm-up-tuto-sobotu-ve-Stormu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 13:28