Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sonne Edition 5: Hlavní trojka DJs na drum´n´bass stage

Představujeme Vám podrobněji první 3 djs, kteří vystoupí 23. srpna v kulturním stánku - Topolná na párty Sonne Edition 5. Připomínáme, že nebudeme jen u jednoho pódia. Připravujeme pro vás opět dva taneční floory, první ve stylu techno – electro – house a druhý ve stylu drum´n´bass – jungle. Představme si tedy dnb djs Panzera, Holdera a Beara...
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition vol. 5
sobota 23. srpna 2008 21:00
(konec +- neděle 24. srpna 2008 04:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
PANZER
redrum crew, Brno
drum´n´bass

Panzer se poprvé dostal k drumandbassu na přelomu tisíciletí, kdy jeho slechy uchvátily tracky producentů, jako Bad Company, Stakka&Skynet, Ed Rush&Optical a podobných temně laděných artistů. Postupně se od softwarového Djingu propracoval ke gramofonům, které od roku 2006 roztáčí za brněnskou crew Redrum. Jeho styl by se dal stručně charakterizovat jako tvrdě ponuré běsnění, občas protkané tenkou nitkou mainstreamových pecek.

Top producenti: Lifted, Noisia, Black Sun Empire, Rregula, Telemetrik, Prolix, Gridlok, State of Mind, Morebeat, Brookes Brother.

BEAR
Strobe.cz, Veselí nad Moravou
drum'n'bass

www.idj.cz/bear

V roce 1995 se s pár přáteli rozhodl, že si udělá kurz mixování,který v té době prováděl DJ TOKY.Po absolvování kurzu si s kamarádem koupili technicsy a začali trénovat. Původně chtěl hrát HIP HOP,ale protože to nebylo nějak aktuální, hrál z pár desek trip hop a down tempo. Zahrál na několika akcích ve Veselí a poté začíná hrát jungle. V té době si jej všiml DJ RADEK. Od té doby hrál v Břeclavi na akcích jako City Rave, Tempotic Rave a v Břeclavských klubech H a Trip.V roce 98 si zahrál jako předskokan ve Veselí před Wubble-u(house set). V roce 2000 si zahrál na CITADELE 7 a 8. Poté ještě několikrát hrál na Sektoru v Brně, stává se rezidentem parties agentury Strobe a v roce 2001 vstupuje do jejího bookingu. Tento rok se stal také DJem v HC metolové skupině Urschullum. Účastnil se soutěže DMC 2001, která se konala v Praze. V květnu 2001 se představil v pořadu radia Kiss Publikum, v Sobotní Dance Party. V roce 2002 jej do svého bookingu přijímá agentura Other Beats. V roce 2004 se vrací zpět do agentury Strobe.

HOLDER
freefall crew / redrum crew, Boskovice
nu school drum'n'bass, neurofunk, vocal d'n'b

DJ Holder začíná poprvé koketovat s gramofony roku 2002 v kultovním boskovickém klubu Sklepy. Svoji kariéru odstartoval jako člen Kalinga crew, po jejím rozpadu se stává členem Spabreakers bookingu. Zhruba po ruce Spabreakers nadobro opouští a přesouvá se pod křídla brněnské Redrum crew, kde působí do dnes. Do jeho setů se promítá pestrost a nevyhraněnost, své mixy neuzavírá žádným odnožím drum & bassu. Mezi jeho nejoblíbenější producenty patří např. Klute, State Of Mind, Break, Teebee, Aphrodite, Concord Dawn, Proket a mnoho dalších.

Soutěžilo se o pět lupenů na Sonne Edition 5!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Producers or labels:
Klute, Kiko, Kemal, Aphrodite, Break, Noisia (Drifter), Corrupt souls, Teebee, Future Prophecies, Pacific, Phace, Mystif...

Resident:
Perpetuum - Brno, club Stará Prádelka - Boskovice

Dále na DnB stage zahrají Seth z freefall crew a uherskohradišťský 6pac.

http://www.idj.cz/seth/
http://www.idj.cz/6pac

Připravujeme pro vás soutěže o volné vstupy, ale také plno zajímavého čtení o vystupujících umělcích, jejich sety a další informace a vychytávky...
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 21. 6. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Sonne Edition 5: Hlavní trojka DJs na drum´n´bass stage. Vychytané.cz. [Online] 21. 6. 2008. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1136. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sonne-Edition-5:-Hlavni-trojka-DJs-na-drum_n_bass-stage
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 16:45