Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Metronome Festival už za necelý měsíc!

Zbývají poslední jednodenní vstupenky
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PRAGUE METRONOME FESTIVAL
pátek 23. června 2017 21:00
(konec +- sobota 24. června 2017 04:00)
Výstaviště Holešovice
Praha (CZ)
Čeká nás Andělský line-up
Vidět behěm jednoho vystoupení nejlepší českou zpěvačku, autorku nejlepší loňské české desky a skladby, a taky zpěvačku s nejlepším videoklipem? Díky Lenny to není problém :) Proměnila totiž všechny nominace na hlavním večeru letošních Cen Anděl. Pozadu nezůstal ani Thom Artway - ten získal dvě sošky za Zpěváka a Objev roku. Už se nemůžeme dočkat, jak to oba ocenění rozbalí na Výstavišti naživo!

Kasabian jsou prostě číslo jedna
Po třech dlouhých letech skončilo čekání na novou desku Kasabian - FOR CRYING OUT LOUD konečně vyšla 5. května. A devět týdnů čekal Ed Sheeran na to, až ho někdo sesadí z britského žebříčku nejprodávanějších alb. Díky Ede, že jsi s tím počkal právě na tuhle partu z Leicesteru ;) Pro ní jde už o páté n. 1 album za sebou. Co dodat? Jo - nenechte si je už za měsíc ujít v Praze!

David Lynch má pořád slabost pro závoje
Už několika filmovým režisérům - třeba Paolu Sorrentinovi nebo Timu Burtonovi - se hudba THE VEILS zalíbila natolik, že jí použili ve svých filmech. Další zářez v tomhle výčtu vznikl celkem zajímavě. “Shodou okolností jsme točili jeden song v domě Davida Lynche - což je neuvěřitelné samo o sobě. O týden později nám producent zavolal, že Davidovi se song líbí a kdybysme chtěli, můžeme se objevit v jednom díle nových Twin Peaks.” Hádáte správně, že to kapela neodmítla :) Můžeme jenom hádat, který song z poslední desky Total Depravity se v televizní legendě objeví.

Zbývají poslední jednodenní vstupenky
Vypadá to, že jste na jednodenní lístky čekali opravdu poctivě - už jsou skoro pryč! Jestli chcete zastihnout třeba jenom headlinery jednotlivých dní, máte poslední možnost lístky za cenu 1 290 Kč koupit. Víc než pár dní jim už nedáváme… :)

Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 29. 5. 2017 18:00
Chovancová, Michaela. 2017. Metronome Festival už za necelý měsíc!. Vychytané.cz. [Online] 29. 5. 2017. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11356. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Metronome-Festival-uz-za-necely-mesic!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 19:29