Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Komu dá hlas porotce TOMÁŠ KLUS? Vyroste mu konkurence?

Dozvíte se během finálového večera CZECHTALENT už tuto sobotu 20. května ve Zlíně!
Přidat na Facebook
Letošní 22. ročník české talentové soutěže CZECHTALENT 2017 vyvrcholí slavnostním finálovým galavečerem 20. května ve zlínském Kongresovém centru.

Začátek souboje o letošní největší český hudební talent odstartuje v 19:00.

Do finále postoupilo 12 finalistů a jeden náhradník, ze kterých bude vybírat odborná porota ve složení Tomáš Klus, Petr Malásek, Dana Morávková, Miloš Skalka, Jitka Benešová a další odborníci.

Koncertní vystoupení samotných finalistů doplní i samostatnými hudebními sety výherce CZECHTALENTu Tomáš Klus, Markéta Pešková a Luděk Minka.

Vstupenky na tuto výjimečnou událost lze stále ještě zakoupit lze zakoupit v síti TICKETPRO / http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/pop/2096708-czechtalent-2017.html.

Jak vzpomíná Tomáš Klus na vítězství v CZECHTALENTu a co si o soutěži myslí? „Byl to pro mne začátek jednoho velkého dobrodružství. Myslím, že je to jedna z mála soutěží, kde máte šanci potkat někoho, kdo to s "pomocí vám a vašemu talentu", myslí opravdu vážně. V mém případě to byl Luděk Malár, kterej slíbil a slíbené dodržel.“

A jak naopak vzpomínají na vítězství Tomáše Kluse? Za porotce doplňuje Petr Malásek: „Živě si pamatuji, jak jako poslední soutěžící v mírně nevýrazném ročníku vystoupil kluk jen s kytarou a naprosto zbořil sál. Ten kluk se jmenoval Tomáš Klus a díky němu se tento večer stal jedním z nejvýraznějších. Je radost být u takovýchto momentů...Jak obtížné je pořádat každoroční hudební soutěž a proč ho to pořád baví, popisuju Luděk Malár, zakladatel a prezident soutěže: „Čím dál tím obtížnější je získat finance. Museli jsme spoustu doprovodných akcí zrušit a nechat jen samotný finálový večer. Dříve probíhaly celý týden doprovodné akce, různé koncerty, promítání filmů, ale třeba i dětská pěvecká soutěž. Teď jsem rád, když zvládneme finálový večer. Nevím, jestli je to nejjednodušší, ale nemusím přemlouvat osobnosti z hudební branže, aby přijeli do poroty. Pokud mohou, účastní se. Navíc, jsou už taková poměrně sehraná parta, kolem které je skvělá nálada. Ano, vždy když už mám chuť to zabalit, si řeknu „co když se zase objeví nějaký talent?“, no a tak jedu zase dál.“

Vstupenky na finálový večer souboje o největší český hudební talent - 22. ročník CZECHTALENTu , který se bude konat 20. května od 19:00 v Kongresovém centru ve Zlíně, lze zakoupit v síti TICKETPRO / http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/pop/2096708-czechtalent-2017.html.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 19. 5. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Komu dá hlas porotce TOMÁŠ KLUS? Vyroste mu konkurence?. Vychytané.cz. [Online] 19. 5. 2017. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11342. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Komu-da-hlas-porotce-TOMÁS-KLUS?-Vyroste-mu-konkurence?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.217s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 16:40