Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Duplex Night – Ibiza Edition (Mácháč 2008 Official Warm-Up)

Nejmladší zlínský klub Metro připravil na poslední červnový víkend, kdy budeme všichni oslavovat začátek léta a práznin opravdovou specialitu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Duplex Night (Ibiza Edition)
pátek 27. června 2008 21:00
(konec +- sobota 28. června 2008 04:00)
Metro
Zlín (CZ)
Oblíbená noc Duplex Night, která již jednou zcela vyprodala tento klub se vrací do Zlína ve speciální Ibiza Edition! Zlínský rodák DJ Ronny, který je v současné době residentem tohoto prestižního pražského klubu, přiveze do svého rodného města opět exklusivní předprázdninovou párty! Pod záštitou klubu DUPLEX který je jako jediný ve Střední a Východní Evropě členem asociace The World´s Finest Clubs, která sdružuje 40 nejlepších klubu Světa a také skupiny VIP Trend se alespoň na chvíli přenesete na legendární ostrov Ibiza, kde zažijete klubovou noc snů.

Soutěžilo se o 10 vstupů + CD + Duplex karta. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Speciální dekorace, posílený světelný park, videoprojekce z opening party klubu Amnesia a hlavně pořádná dávka aktuálního klubového soundu v podání DJ Ronnyho, kterého doplní skvělý resident afterklubu Studio 54 – DJ Yan Dark. Tento jistě dokonalý zážitek umocní i live performance ve zlíně již dobře známého saxofonisty Milana Strnadela, atraktivní tanečnice, speciální dekorace a každý z návštěvníků si odnese letní taneční sound na CD! Klub Metro připraví pro prvních 100 návštěvníků welcome drinky a celou noc bude samozřejmě k dispozici bar s nejlepší nabídkou míschaných drinků ve městě.

Pokud zvažujete, kde oslavit začátek prázdnin a letní klubové sezóny 2008, bude pro vás tato akce jistě velkým favoritem. Tato akce je navíc prvním oficiálním Warm-Upem k jistě nejočekávanějšímu letnímu eventu, open-air festivalu Mácháč 2008 na kterém vystoupí kromě domácí i zahraniční špičky světová DJ-star číslo 1 – Tiësto! Během tohoto večera si budete moci zakoupit vstupenky na Mácháč za speciální Warm-Up cenu přímo na baru v klubu Metro. Rezervace vstupenek je možná na webových stránkách klubu Metro – www.metro-zlin.cz a vzhledem k omezené kapacitě klubu ji doporučujeme využít. Tato akce by vám neměla ujít!

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 19. 6. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Duplex Night – Ibiza Edition (Mácháč 2008 Official Warm-Up). Vychytané.cz. [Online] 19. 6. 2008. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1133. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Duplex-Night-–-Ibiza-Edition-(Machac-2008-Official-Warm-Up)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 13:27