Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tvoř, nebo zemři! Co si vybral hitmaker PooBear?

Ptáte se s Justinem Bieberem What do you mean a Where are Ü now, když brázdíte silnice?
Přidat na Facebook
Bez Jasona PooBear Boyda byste si do rytmu dupali nejspíš jinou písničku. To on je zodpovědný za megahity, které udávají směr světové hudební scéně. V exkluzivním dokumentu PooBear: Afraid of Forever se potkáte s mužem, jehož kariéra však visí na vlásku.Jason PooBear Boyd do hudebního průmyslu poprvé promluvil ve svých 14 letech, kdy se podílel na singlu R&B formace 112 Anywhere. Z kluka, jehož rodina se ocitla ze dne na den kvůli tornádu na ulici, se stal postupně hudební magnát, geniální textař, úspěšný producent a několikanásobný držitel cen Grammy. Jeho progresivní a inovativní přístup k hudbě, schopnost mísení hudebních žánrů v kombinaci s chytrými slovními obraty ho přivedly až ke spolupráci s The Roling Stoneʼs, Pink, Whitney Houston, Sinead OʼConner, Lupe Fiascem, Drakem nebo Rickem Rossem.Red Bull TV přichází s hodinovým dokumentem s názvem PooBear: Afraid of Forever od významného australského režiséra Macaria De Souzy, který diváky přivádí do epicentra hudební koridy. Do prostředí, v němž se úspěch odvíjí od rychlosti, jakou chladne váš poslední hit, a v němž panuje jediný zákon: tvoř, nebo zemřeš. Sám Boyd o něm říká: „Tohle je chladný byznys. Nikdy nevíš, kde budeš příští rok.“ Snímek sleduje proces, v němž hudební génius PooBear musí do 6 měsíců přivést na svět nový hit, aby neskončil v propadlišti dějin, a současně představuje muže, jenž odhaluje svůj životní příběh, mluví o strachu z neúspěchu, a to nejen v hudební branži, ale i v soukromém životě jako budoucí manžel snoubenky Ashley Joi. Dokument je obohacen o výpovědi Justina Biebera, Robina Thickea, latinsko-amerických superstar J. Balvina a B-Reala, dále Omara Granta, DJ Skeea nebo producenta Printze Boarda, kteří popisují unikátní Boydův talent, jeho vášeň pro hudbu a velké srdce.

Režisér De Souza, v jehož filmografii najdeme filmy jako Bra Boys nebo Fighting Fear, o snímku říká: „Chtěl jsem vyprávět příběh, jak se tvoří největší světové hity, a byznysu stojícím za tím vším. A díky skvělé příležitosti jsem měl možnost nahlédnout do této mašinérie skrze pohled jednoho z největších a nejlepších textařů na světě.“

Do zákulisí hudební branže budete moci v archivu Red Bull TV nahlédnout od 29. dubna.

Dodala: Jana Kalinová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 28. 4. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Tvoř, nebo zemři! Co si vybral hitmaker PooBear?. Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2017. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11283. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tvor,-nebo-zemri!-Co-si-vybral-hitmaker-PooBear?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 06:27