Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Techno jako řemen už zítra s holandským producentem Bartem Skilsem

Legendární techno Festival Svojšice a Storm Club vám do Prahy přiváží "mladou a čerstvou krev" labelu Drumcode - holandského producenta BARTA SKILSE!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Bart Skils
pátek 28. dubna 2017 21:00
(konec +- sobota 29. dubna 2017 06:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Doplní ho techno DJka AMBER z Amsterdamu. Za Čechy vystoupí rezident Džejár a jako speciální hosté zahrají moravští Hory Doly. Bart Skils je jedním z nejuznávanějších a nejvyhledávanějších techno DJů v Holandsku. Jeho sety jsou techno fanoušky zbožňovány a hudebně jsou bezesporu skvěle postavené. Bart patří k jednomu z nejváženějších techno labelů Drumcode Records, který má pod sebou umělce, jako jsou Alan Fitzpatrick, Joseph Capriati, Nicole Moudaber, Luigi Madonna a Sam Paganini. Jeho tracky jsou mezinárodně hodnoceny jako jedny z nejmodernějších techno tracků a v jeho masivní produkci můžete slyšet remixy umělců, jako jsou Moby, Joris Voorn, Nicole Moudaber, Kaiserdisco, Johannes Heil and Kollektiv Turmstrasse. 


Amber je krásná Djka a producentka též z Amsterdamu, která začala s djingem před 8 lety. Díky svému sofistikovanému výběrů tracků se rychle dostala do povědomí celého Holandska. Po ukončení studia na letecké akademii se nyní plně věnuje produkování a hraní techna. Amber vydala tracky na Redrum Music a Eclipse Recordings a pracuje na dalších nových věcech.

Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 27. 4. 2017 21:00
Chovancová, Michaela. 2017. Techno jako řemen už zítra s holandským producentem Bartem Skilsem. Vychytané.cz. [Online] 27. 4. 2017. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11279. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Techno-jako-remen-uz-zitra-s-holandskym-producentem-Bartem-Skilsem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 03:15