Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Souboj o největší český hudební talent se uskuteční 20. 5. ve Zlíně

22. ročník CZECHTALENTu zná finalisty.
Přidat na Facebook
Sobotním hudebním kláním vstoupil 22. ročník CZECHTALENTu do závěrečné části, která vyvrcholí finálovým galavečerem 20. května ve zlínském Kongresovém centru za účasti porotců Tomáše Kluse, Petra Maláska, Dany Morávkové, Miloše Skalky, Jitky Benešové a dalších odborníků a hudebních profesionálů.

Slavnostní atmosféru doplní vystoupení finalistů i zmiňovaný Tomáš Klus, Markéta Pešková a Luděk Minka.

Semifinálovým kolem, jež hostila Zelenáčova šopa ve Zlíně, prošlo 28 soutěžících, ze kterých postupuje do finále 12 finalistů a jeden náhradník: 5 dívek, 6 chlapců a 1 duo. Průměrný věk je cca 21 let a nejvíce je zastoupena Praha. Seznam finalistů najdete zde: http://www.czechtalent.cz/index.php.

Nakolik je obtížné vybrat finalisty, popisuje zakladatel a pořadatelem soutěže CZECHTALENT Luděk Malár: „Ano je to náročné, zvláště když nechcete někomu ublížit, někdy jsou ty rozdíly minimální a pak je to velmi těžké. Třeba v loňském roce jsme nakonec pustili do finále 14 soutěžících, protože ani po dvou hodinách jednání jsme se nedokázali rozhodnout, koho neposlat do finále. Dát palec dolů je vždy těžší, ale nutné. Někdo vyhrát musí J a měl by to být ten nejlepší.“ A doplňuje, jak bude probíhat finálové kolo: „Finále je dvoukolové, v prvním kole odzpívají všichni finalisté svou první skladbu, tady už spolupracujeme s finalisty na výběru a pořadí skladeb, spíše jim doporučujeme než bychom nařizovali. Jde nám samozřejmě vždy o kvalitu. Porota dává body po každé odzpívané písničce, 1 až 10 bodů, přičemž 10 bodů je maximum. Po sečtení postupuje polovina soutěžících do druhého kola, tzv. super finále, a zpívají druhé kolo, které rozhodne o celkovém vítězi.“Vstupenky na finálový večer souboje o největší český hudební talent - 22. ročník CZECHTALENTu , který se bude konat 20. května od 20:00 v Kongresovém centru ve Zlíně, lze zakoupit v síti TICKETPRO / http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/pop/2096708-czechtalent-2017.html.

Veškeré informace naleznete na www.czechtalent.cz, zároveň i v přiloženém press kitu včetně rozhovorů s Tomášem Klusem, Petrem Maláskem, Dashou a dalšími. Můžete je bez obav využít.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 28. 4. 2017 20:00
Chovancová, Michaela. 2017. Souboj o největší český hudební talent se uskuteční 20. 5. ve Zlíně. Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2017. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11277. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Souboj-o-nejvetsi-cesky-hudebni-talent-se-uskutecni-20.-5.-ve-Zline
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:25