Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Střepy

Psychologický thriller nejlepší kvality od Michaela Robothama
Přidat na Facebook
Jsem hlas, kterej uslyší, až bude umírat. Moje slova. Zeptám se jí, jestli se bojí. Odemknu její mysl. Zastavím jí srdce. Zatluču ji do podlahy a popasu se na jejích zkrvavenejch ústech.

Kdy?

Brzy.

„Je to výjimečný a napínavý román,“ řekl Stephen King o knize STŘEPY Michaela Robothama.

Nadšené ohlasy sbírají STŘEPY australského autora po celém světě. Jeho psychologické thrillery byly přeloženy do 22 jazyků a vyšly ve více než 50 zemích světa.V češtině, exkluzivně v nakladatelství MOBA, vychází již čtvrtá kniha v hlavní roli s Joem O´Loughlinem, klinickým psychologem. Člověkem s brilantním mozkem, jemuž s ale zároveň rozpadá tělo v důsledku počínající Parkinsonovy choroby (předchozí: Řekni lituji, V podezření, Amnézie).

STŘEPY Michaela Robothama přeložil do češtiny z originálu Shatter Alexandr Neuman.

Nastane chvíle, kdy všechna naděje zmizí, veškerá pýcha odejde, všechna očekávání, všechna víra i touha. Tenhle moment je můj, vlastním ho.

Christina Wheelerová chce skočit z mostu a ani psycholog Joseph O’Loughlin, řečený Joe, jí nedokáže sebevraždu rozmluvit. Později se u Joea doma objeví její dospívající dcera a tvrdí, že není možné, aby se matka dobrovolně zabila tímto způsobem, protože měla panický strach z výšek. Joe se obtížně vyrovnává s tím, že se mu Christine nepodařilo zachránit, a zároveň touží přijít na to, co ji k sebevraždě přimělo. Série vražd ho přivádí na stopu zabijáka, který překvapuje inteligencí i odpudivou zvráceností svého myšlení.„Stvořil jsem Josepha O’Loughlina, protože jsem byl absolutně fascinován lidským mozkem. Všechno, co říkáme, co děláme, všechno, co se kdy stalo nebo stane, vychází z několik liber vážící hmoty, která vypadá jako ovesná kaše a které my říkáme mozek. Joe je nesmírně lidský, má skvělou mysl, avšak stejně tak velký má i smysl pro suchý drsný humor. Má jedinečnou schopnost vcítění se do lidského konání a to je nesmírně důležité k odemykání tajemství myslí….,“ popisuje hlavní postavu svých krimi románů autor, Michael Robotham.

Michael Robotham však začal svoji kariéru jako novinář. Pracoval nejen v Austrálii, ale i ve Velké Británii a v Americe. Poté se několik let živil psaním románových životopisů slavných osobností. A pak to přišlo…O prvních sto stran jeho ještě nedopsaného thrilleru Suspect (V podezření) se strhla bitva na londýnském knižním veletrhu. Kniha byla přeložena do 22 jazyků, vyšla ve více než 50 zemích a ve světě se jí prodalo přes milion kusů. Od té doby Michael Robotham sbírá jedno ocenění za druhým a čtenáři po celém světě netrpělivě čekají na každou další knihu.Dubnové novinky z nakladatelství MOBA:
STŘEPY, Michael Robotham, světová krimi
KNIHA SNŮ, Nina George, světový bestseller
SMRT NA KARLŠTEJNĚ, Jan Bauer, historická krimi
ČUNÍKOVO ÚŽASNÉ DOBRODRUŽSTVÍ, Emer Stamp, pro děti
ĎÁBELSKÉ DESATERO, Jan Míka, současná próza
MANŽEL NIKDY NESPÍ, Alena Jakoubková, ženský román
BÁSNÍK, Jindřiška Ptáčková, edice Původní česká detektivka
HLEDÁM TĚ, Zuzana Petráčková, román

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 20. 4. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Kniha: Střepy. Vychytané.cz. [Online] 20. 4. 2017. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11263. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Strepy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:09