Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Připravte si deštníky, přijíždí Evidence

Za oknem to vypadá jako by i počasí chtělo hrát roli v dnešní zprávě. A to sice: Evidence se 12. června vrací do Prahy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Throw Away Boombox
pondělí 12. června 2017 21:00
(konec +- úterý 13. června 2017 04:00)
Futurum Club
Praha (CZ)
Čím to je, že zrovna tenhle chlápek tak funguje? Značková Slow Flow? Parádní bubny, nejčastěji od bráchy z jiný mámy a druhý půlky Step Brothers jménem The Alchemist? Že se v uragánu trendů řídí vlastníma pravidlama, nesnaží se naskočit na cizí vlak, ale ani netrčí dvacet let na místě jako stárnoucí parodie sebe sama? Jsou to energický koncerty, kde jako fanoušek dostanete pokaždý pocit, že jste to zažili na plný koule? Cítíte ho z první i poslední řady, jako by pokládal vlastní duši na oltář rapu pokaždé když vezme do ruky mikrofon? Je to fakt, že se na sólo kariéru nedal, aby se pachtil po slávě, ale když kapele docházel dech a jemu vůbec? Že s věkem jen zraje jak víno, a to nejlepší nejspíše teprve přijde? Jsou to texty, chytrý punchlines i upřímná civilně osobní vyznání, který s náma v celkovým hávu lehký melancholie zarezonuje zas a znova?… Možná všechno. Něco. Nic.

Jistý je jen to, že se můžeme těšit na novou desku a další koncert 12. června ve Futurum Music Baru v Praze. Jestli má být video “Throw It All Away” ochutnávkou, myslím, že víc netřeba, proberem to na místě. Weatherman hlásí, že to bude vysoký tlak přepočtený na hladinu moře v hektopaskalech. “There’s more on a way. When I said this I was walking in the rain…”

Vstupenky v předprodeji za 400 Kč + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal.Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 20. 4. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Připravte si deštníky, přijíždí Evidence. Vychytané.cz. [Online] 20. 4. 2017. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11262. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pripravte-si-destniky,-prijizdi-Evidence
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:18