Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Letošní CZECHTALENT jde do semifinále!

Těšíme se 22. dubna od 13:00, Zelenáčova šopa, Zlín.
Přidat na Facebook
Opravdová soutěž pro skutečné hudebníky CZECHTALENT jde pomalu do finále letošního 22. ročníku. Už tuto sobotu – 22. dubna - se bude od 13:00 konat semifinálové kolo v Zelenáčově šopě ve Zlíně.

Na vystoupení 28 soutěžících (16 dívek, 11 chlapců, 1 duo) se mohou přijít podívat všichni, kdo mají zájem a podporují mladé talenty. Jen na nich samotných záleží, nakolik budou úspěšní a postoupí do finále. Jména semifinalistů jsou zveřejněna na www.czechtalent.cz Vstup na koncertní semifinálový maraton v Zelenáčově šopě bude zdarma.

Postupující si pak zahrají na jednom podiu s Tomášem Klusem, Markétou Peškovou a Luďkem Minkou v rámci finálového galavečera ve zlínském Kongresovém centru 20. května od 20:00.

O vítězi rozhodne porota skutečných odborníků a hudebních profesionálů ve složení Tomáš Klus, Petr Malásek, Dana Morávková, Martin Hrdinka, Miloš Skalka a další.

Co těší Petra Maláska na soutěži CZECHTALENT? „Vždy je inspirativní být u zrodu někoho, kdo v dalších letech začne čeřit vody naší hudební scény. A že jich už na Czechtalentu bylo! Tomáš Klus, Dasha, Petr Bende, Ondra Ruml…a spousta dalších. Je to soutěž připravovaná velice poctivě skvělými lidmi. Vždy panuje neokázalá a přátelská atmosféra. Myslím, že je to skvěle a inspirativně strávený čas pro všechny zúčastněné.“ A doplňuje o jeden z největších zážitků: „Živě si pamatuji, jak poslední soutěžící v mírně nevýrazném ročníku vystoupil kluk jen s kytarou a naprosto zbořil sál. Ten kluk se jmenoval Tomáš Klus a díky němu se tento večer stal jedním z nejvýraznějších. Je radost být u takovýchto momentů...“

Zakladatelem a pořadatelem soutěže je Luděk Malár, který je ve světě populární hudby dobře znám a stál u zrodu úspěšných kariér např. Tomáše Kluse, Mirky Miškechové, Dashy, Markéty Poulíčkové a dalších, k soutěži říká: „Mám radost, že i přesto kolik u nás vzniklo komerčně úspěšných televizních pěveckých soutěží, se stále držíme. Každý rok se nám hlásí kolem 300 soutěžících.“

Program 22. ročník CZECHTALENTu 2017:
22. dubna 13:00 koncertní semifinále, Zelenáčova šopa, Zlín
20. května 20:00 koncertní finále, Kongresové centrum, Zlín

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 19. 4. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Letošní CZECHTALENT jde do semifinále!. Vychytané.cz. [Online] 19. 4. 2017. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11257. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Letosni-CZECHTALENT-jde-do-semifinale!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 12:24