Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HIP HOP KEMP 2017 - SWEET SIXTEEN

TAKOVÍ NENORMÁLNÍ ZABIJÁCI - Jsou nepřizpůsobiví. Divný, jiný, nevyhnutelný. Co s nima? Proč si nedaj pokoj a nejdou v klidu splývat s proudem davu?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP KEMP 2017
čtvrtek 17. srpna 2017 15:00
(konec +- neděle 20. srpna 2017 03:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Protože nechtěj. A i kdyby chtěli, tak prostě nemůžou. Nectí pravidla, protože hrajou podle vlastních not. Přesně takovouhle várku pro vás máme dneska - Rejjie Snow, Little Simz, Suff Daddy a W.E.N.A. X Sarius.

Dokážete říct jméno alespoň jednoho rappera z Irska? Ne? A co kdyby přímo z Dublinu pocházel týpek, který by vlastně mohl patřit k tomu nejzajímavějšímu, co svět rapu aktuálně nabízí? Už je to tak. Rejjie Snow jede bomby. Je to podivín. Hlas má jak vrátnej do záhrobí, smíchanej s Tylerem. Ve videu “Lost In Empathy” na vás bafne jako brutálně pronásledovaný albín. Jeho sugestivní a naléhavá originální muzika drásá ušní bubínky, nahání husinu a nenechá v klidu. V klipech mu hraje Lily-Rose Depp - dcera Johhny Deppa s Vanessou Paradis. O bubny se přetahujou lidi jako Cam O'bi nebo Kaytranada. Klubový koncíky jsou pravidelně vyprodaným kultem. Mezi fanoušky se počítá Skepta, stejně jako Odd Future nebo Madonna! Na jeho novou desku Dear Annie dohlíží Rahki… Tady končí legrace. S tímhle týpkem vážně není prdel!

Aby toho nebylo málo, na Ostrovech ještě zůstaneme. Další černý kůň HHK2017 je vlastně kobyla. Little Simz. Vypouští z nozder oheň, hříva jí divoce plaje a od splašených kopyt létají jiskry, když se do toho Bars Simzson opře jako třeba v Dead Body. Je jí 23 a už má 2 alba, 4 mixtapy a 7 EP, a to se ještě dříve než na hudbu vrhla na stříbrné plátno. Že má prostě talent, nasazení i vůli, si svět nemohl nevšimnout. Není divu, že třeba před dvěma lety fasovala ocenění Breakthrough Artist of the Year na velice prestižních cenách Gilles Peterson's Worldwide Awards.

Jestli je instrumentální hip hop váš šálek čaje. Jestli máte rádi “real shit” a ne žádný čajíčky. Jestli už vás omrzela vymlácená sláma sdělení vašeho oblíbeného rappera. Jestli si z Beats, Rhymes and Life vystačíte jen s prvním a posledním, pak bude pár jmen ve vašem playlistu naprosto nevyhnutelně. Když se budem bavit o Evropě, berlínský Suff Daddy tam prostě je. Všude byl, všechno viděl. Jako support když láme srdce Anderson .Paak, DJ sety po celé Evropě, Boiler Room v Londýně… Teď to ještě hodil na další level. Dalším krokem bylo beaty pokropit živou muzikou: přivítejte The Lunch Birds. A přesně tak ho uvidíte v Hradci - producenta, co funguje jako DJ i dirigent vlastní živé kapely.

W.E.N.A. = Varšava. Sarius = Częstochowa. Velkoměsto a ves. Jak se tyhle dva, co bydlí víc jak dvě hodiny od sebe potkají? Na desce někoho třetího, přesně tak. Dva roky dozadu dali společnou hostovačku na desce dua Voskovy. Něco se ale ošklivě pokazilo, ten rap je nemocný, ta kombinace smrtící. Nemohlo to skončit jinak, než EP Złe Towarzystwo a společnou show na Kempu.

Vstupenky koupíte na pandaticket.cz

HIP HOP KEMP 2017
JEDI MIND TRICKS /USA/
D.I.T.C. (Lord Finesse, Diamond D, OC, AG, DJ Boogie Blind) /USA/
REJJIE SNOW /IRE/
ODDISEE & GOOD COMPNY /USA/
KONTRAFAKT /SK/
PRO8L3M /PL/
LITTLE SIMZ /UK/
GRAMMATIK /PL/
APOLLO BROWN & SKYZOO /USA/
RAH DIGGA /USA/
SUFF DADDY & THE LUNCH BIRDS /D/
LYRIC JONES /USA/
SLOWY & 12VINCE /D/
W.E.N.A. x SARIUS /PL/
Fred
(Fred Durst)
úterý 18. 4. 2017 12:45
Durst, Fred. 2017. HIP HOP KEMP 2017 - SWEET SIXTEEN. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2017. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11253. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/HIP-HOP-KEMP-2017---SWEET-SIXTEEN
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 11:49