Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HIP HOP KEMP 2017 - SWEET SIXTEEN

KŘIŽOVATKA - Hip Hop Kemp je na rozcestí. Tíha tradice z minulosti. Vzrušení z budoucnosti. Stylová paleta pestrá jak zasněný pohled do krasohledu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP KEMP 2017
čtvrtek 17. srpna 2017 15:00
(konec +- neděle 20. srpna 2017 03:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Není to ale místo, kde se kroky rozdělují a vedou každý jinam. Je to místo, kde se dráhy protínají, spojují a lidi potkávají. Kotel, kde se to všechno čtyři dny mísí a pojí. Každý jeden i všichni dohromady tam mají svoje místo i pocit, že je někdo reprezentuje. Dneska holky, Slováci, Poláci i Němci.

Rah Digga & Lyric Jones - s holkama je to v alfasameckém rapu obecně trochu těžší, ale jsou. Rah Digga mezi nima trčí už skoro 20 let. Když si vás vyčíhne na Lyricist Lounge sám Q-Tip a pod křídla vezme Busta Rhymes jako jedinou sukni do svý crew Flipmode Squad. A když krom krocení mikrofonu a skvělýho hlasu ještě vypadáte k světu nejen na obrázcích, kde je víc retuše, než tuše, je to tak nějak jednodušší. Po letech konečně premiéra i s homegirl Lyric Jones za zády.

Kontrafakt - na světě není jisté nic a v tom rapovém tuplem ne. Trendy přichází a odchází. Kariéry se rodí a mizí v propadlišti dějin často takřka v synchronu. Vše se mění, Kontrafakt na Hip Hop Kempu ale zůstává. A brand you can trust. Jediná domácí parta, kterou v lineupu hledají i zahraniční fans, nemůže chybět ani na 16. pokus.

Pro8l3m - jak hladoví vlci jdou úspěchu po krku. Poslední 3 roky se jim nejde vyhnout. Varšavská dvojka Oskar a Steez jede bomby. Mixtape Art Brut vyprodala za hodinu. První várku čtyř tisíc kousků debutového alba PRO8L3M poslala do světa za méně než 24hodin. Takhle vypadá nekompromisní válec. Takhle to dopadá, když “čerstvý vítr” neškemrá s lechtáním šimry, šimry, ale vdechuje nový život.

Slowy & 12Vince - klasická MC/producent dvojka z Hamburku dokazuje, že jazyk nemusí být bariéra. A i když neznáte slova, můžete “rozumět”. Když si do melancholických najazzlých bubnů někdo vylije srdce, promlouvá k vám bez ohledu na jazyk, kterým tak činí. Po třech letech s novou deskou Undercover Blues je tak akorát. Čas je teď.

Vstupenky koupíte na pandaticket.cz

HIP HOP KEMP 2017
JEDI MIND TRICKS /USA/
D.I.T.C. (Lord Finesse, Diamond D, OC, AG, DJ Boogie Blind) /USA/
ODDISEE & GOOD COMPNY /USA/
KONTRAFAKT /SK/
PRO8L3M /PL/
GRAMMATIK /PL/
APOLLO BROWN & SKYZOO /USA/
RAH DIGGA & LYRIC JONES /USA/
SLOWY & 12VINCE /D/
Fred
(Fred Durst)
pondělí 10. 4. 2017 13:10
Durst, Fred. 2017. HIP HOP KEMP 2017 - SWEET SIXTEEN . Vychytané.cz. [Online] 10. 4. 2017. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11252. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/HIP-HOP-KEMP-2017---SWEET-SIXTEEN-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:44