Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Datsik Praze naloží pořádnou dávku bassů již tento pátek!

Světoznámý kanadský DJ, producent a ninja bassové kultury DATSIK se po více jak dvou letech vrací do Stormu, aby zde v pátek 14. 4. předvedl svou nezapomenutelnou show!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DATSIK
pátek 14. dubna 2017 21:00
(konec +- sobota 15. dubna 2017 06:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Jako support nastoupí belgický producent Wonkap, Hlava, Them Darned Teenagers, GNRLY panterz a další. Přijď si užít jedinečnou dubstep & trap noc!Temný ninja Datsik vychází z undergroundu kanadské bass music scény, která díky jeho práci získala celosvětovou reputaci. Svět ho zná velmi dobře, bylo to EP Nuke’Em, které z něj v roce 2009 udělalo globálně dominantního producenta bass music. Následovalo EP Boom s Excision a Flux Pavilion a proslulý track Smoke Bomb se Snoop Doggem. Co ale dělá z Datsika takovou bombu, je jeho portfolio remixů, které vyšly snad na každém nezávislém elektronickém labelu včetně OWSLA nebo Mad Decent. Datsik je mistr svého řemesla, stačí najít jeho remixy Skrillexe, Dipla, Kaskade, Zedda, The Crystal Method, Pretty Lights a Noisia, nebo výsledky jeho spolupráce s Bassnectarem. I když zcela jistě patří mezi underground bass music scény, remixoval i hvězdy mainstreamu jako Lana Del Rey, Lil Wayne, MGMT, Linkin Park nebo Wu-Tang Clan. Mezi jeho plány vždy bylo založení vlastního labelu, což se mu povedlo – dnes je bossem labelu Firepower, který má pod sebou jména jako Barron, Protohype, Rekoil, Terravita, Getter aj.

Dalším zahraničním jménem, na které se můžete těšit, je belgický producent Wonkap, který si zahrál vedle jmen jako je Datsik, Flux Pavilion, Slum Dogz, Funtcase atd a má za sebou vystoupení v rámci Ameriky i Evropy. Na jeho tvorbu se můžete podívat na Soundcloudu.
Pokud jsi fanda lámaných beatů a hutných bassů, určitě nesmíš tento pátek chybět, bude to zážitek, na který jen tak nezapomeneš! Vstupenky jsou stále v prodeji na webových stránkách klubu Storm a budou k dispozici také na místě.

♫ LINE UP ♫

Datsik (CAN)
Wonkap (B)
Hlava
Them Darned Teenagers
GNRLY Pantherz
Low Tact b2b Woostep
Dubsquad
Enthic

VSTUPENKY
předprodej 330-370 Kč
Vstup na místě 450 Kč

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤
Více informací naleznete na Facebook události.Dodala: Jana Pflegerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 12. 4. 2017 21:00
Chovancová, Michaela. 2017. Datsik Praze naloží pořádnou dávku bassů již tento pátek!. Vychytané.cz. [Online] 12. 4. 2017. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11246. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Datsik Praze-nalozi-poradnou-davku-bassu-jiz-tento-patek!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 03:40