Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dubnové Free Mondays ovládne unikátní gospelový metal i pohodový rock

Free Mondays v dubnu lákají na velmi kvalitní a různorodou hudební produkci.
Přidat na Facebook
Nejdříve se v NoDu představí rakouští Gospel Dating Service se svým indie-rockem s prvky disca, týden po nich se vrátí na místo činu americký rock`n`roll s Autonomics a celý měsíc zakončí gospelovo/metalový projekt Zeal and Ardor, vše klasicky zdarma. Každá z kapel má co nabídnout, tak doražte!

10/4 Free Mondays w/ Gospel Dating Service (AUT), support: Eugene Morrow @NoD
tags: indie, rock, neo-soul, post-rock, trip, pop
Rakouská formace Gospel Dating Service má za sebou vydání debutového alba Champagne a rovnou se s ním vydávají i na tour. Silný hlas dodává celé desce jasný směr a podtrhuje chytlavé melodie. Klidnější soulové skladby střídají rockovější a někdy popovější s nádechem disca. Zvukem je můžeme přiřadit k Arcade Fire, Mother`s Cake, Bilderbuch nebo Franz Ferdinand. Koho baví výbušná a neotřelá kombinace indie-rocku, měl by dorazit.
FB událost: https://www.facebook.com/events/1915882091965525/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=COaupswk9Z0

17/4 Free Mondays w/ Autonomics (USA), support: Sorry Holka
tags: garage, indie, pop, rock, noise, punk
Energie amerických Autonomics se po úspěšném koncertu s loňské sezóny vrací do ROXY. Pro všechny jejich fans a kapel jako The Killers, Wavves, Cloud Nothings nebo Japandroids máme tedy dobrou zprávu! Indie rockové trio z Portlandu se vrací k éře garage-rockové revitalizace s kytarovými rify, které jsou drsné až po okraj a ozdobené blues.
Jejich zpěvák Dan Patenburg si zachovává naléhavost šedesátkového bluesového zpěváka se syrovějšími hranami. V převaze počítačových prvků v současné indie-rockové scéně přinášejí Autonomics jejich typickou surovost a pohybují se často až na hraně punk rocku. V jádru však zůstávají řemeslníky popu, kteří vědí, jak vytvořit chytlavou melodii, kterou z hlavy jen tak nedostanete.
FB událost: https://www.facebook.com/events/220679941690453/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=fDSICKyICrs

24/4 Free Mondays w/ Zeal and Ardor (USA), support: Baro Chandel
tags: eclectic, melodic, death, soul, black, metal, spirituals, slave
Kolem Zeal and Ardor je v poslední době velké haló. Po vydání druhé desky “Devil is Fine” se o Manuelu Gagneuxovi, který za celou hudební projekcí stojí, začalo mluvit snad na všech frontách. Veškerou dosavadní tvorbu má na triku on, a právě díky tomu vznikla jedinečná kombinace jeho afro-amerických kořenů a hudební minulosti v metalových kapelách. Představte si směs spirituálů, blues a black metalu - i když to zní neslučitelně, skvěle vedle sebe vše funguje. Od těžce metalových skladeb, přes experimentální s prvky elektra a vokály až po silně gospelové melodie s harmonickými motivy. Na začátku roku Manuel oznámil, že už je Zeal and Ardor plnohodnotná kapela a rovnou se vydávají na tour po Evropě a USA. Některé koncerty hlásí už vyprodáno, takže ať jsi fanoušek metalu nebo ne, ten v Praze by ti určitě neměl uniknout.
FB událost:https://www.facebook.com/events/667673780074906/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=jlGBer0VoF8


Fred
(Fred Durst)
pátek 31. 3. 2017 09:42
Durst, Fred. 2017. Dubnové Free Mondays ovládne unikátní gospelový metal i pohodový rock. Vychytané.cz. [Online] 31. 3. 2017. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11222. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dubnove-Free-Mondays-ovladne-unikatni-gospelovy-metal-i-pohodovy-rock
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 04:03