Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Majestic circus vol. 6

Akrom vás ve spolupráci s klubem Palác Akropolis zve na šestou edici klubové noci Majestic circus, která se koná 1. 4. 2017.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Majestic circus Vol. 6
sobota 1. dubna 2017 22:00
(konec +- neděle 2. dubna 2017 05:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Za poměrně krátkou dobu konání této akce se mezi pozvané djs zařadily jména jako: Biodan, Josef Sedloň, Flesh, Gadjo.cz či Wout z Belgie. Tato aprílová edice bude ovšem speciální. Celá akce bude pod patronátem anglického vydavatelství/labelu Bedfunk, přičemž jeho majitel, DJ a producent Pat Bedeau přijal pozvání do Prahy, aby rozproudil mejdan svojí fantastickou house hudbou.Londýnský label Bedfunk je nezávislé vydavatelství specializující se na Soulful House, Deep House, Nu-Disco a Tech House produkci. A jak zakladatel labelu, Pat Bedeau sám říká: “Naším cílem je spolupracovat s nejlepšími hudebníky a hudebními producenty světa, abychom na taneční parket přinesli tu nejlepší house muziku“. Tento label se však nezalekne ani různým fúzí, například v podobě dubstepu s ostatními hudebními styly.
Na tomto večírku vás tradičně čekají dvě podia s rozmanitým hudebním rozsahem. První stage bude ve znamení již zmiňovaného labelu Bedfunk a různých podob rovných beatů, především stylů deep house, house a tech-house. Zahraje vám Pat Bedeau z Anglie, legendární Lucas Hulan z Microna, dále Akrom ze stáje Vychytane.cz a o warm-up set se postará mladá svěží dvojice Tehixx a Beatfreaqz v B2B setu.Druhá stage bude o poznání bláznivější a rozmanitější. První tři hodiny večera budou naplněny breakbeatem a jack´in house music v podání LM Sancheze ze Španělska, který doprovází svoje mixy live hraním na perkusní nástroje. Následně vystoupí Max W. známý svými electroswing sety protknutými D´n´B a celý večer na druhém podiu uzavře Tehixx svým čistě drum and bass setem.

Navíc můžete očekávat doprovodný program v podobě světelné LED žonglérské show v režii Ambidextera a Randala z Tribo Fuego. Je jistě na co se těšit a jste srdečně zváni na náš Majestátný circus!!!!

Událost na Facebooku: http://www.facebook.com/events/1921456184751661/

Dodal: Milan Akrom
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 27. 3. 2017 20:00
Chovancová, Michaela. 2017. Majestic circus vol. 6. Vychytané.cz. [Online] 27. 3. 2017. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11211. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Majestic-circus-vol.-6
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 01:31