Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hip Hop & House Dance Battle tuto sobotu v Olomouci

V sobotu 14. června 2008 se v olomouckém S-klubu (ex AMC) uskuteční další akce pro příznivce hiphopového tance. AMC BATTLE VOL. 8.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
AMC Battle Vol. 8.
sobota 14. června 2008 16:00
(konec +- sobota 14. června 2008 23:00)
Sklub
Olomouc (CZ)
Akci má tradičně na starosti místní Alyaschca Crew, která tímto vstupuje do třetí desítky uspořádaných battlů. AC má na kontě velmi prestižní akce s mezinárodní účastí i světoznámými hosty z USA, Brazílie, Francie, Itálie, atd., nezapomíná ale ani na začínající a v battlech zatím nepříliš zkušené tanečníky, kterým je také určena tato akce. Ti se tentokrát utkají v battlech dvojic a kategoriích hip hop newstyle a house dance.

Vše vypukne v 16:00 hod. rozřazovacím kolem hip hop newstyle. Tato kategorie dále bude pokračovat ve dvou pavoucích (druhou šanci tedy dostanou i ti, kteří nebudou stačit v prvním kole na své soupeře). Přihlášeno je cca 50 dvojic a těšit se můžete na tanečníky a tanečnice nejen z Olomouce (Alyaschca Crew, M-Plus, LSD Crew, Desire Of Dance, Stape Life), ale i z Brna (B-Fresh, No Feet, Dynamic, Beat Up, High Edition), Přerova (Duck Beat, New Side), Zlína (PH Crew, The Rude Kings), Prahy (BDS Academy, Last Minute, 4 Lazy Bones, Darkside Squad, A-Force), Šumperka (The Next Movement, Folí de la Fúl) nebo Karlových Varů (Respect Us).

Kategorie house dance proběhne K.O. systémem a kromě výše zmiňovaných tanečních skupin uvidíte i soutěžící z Jihlavy nebo Třince. Tanečníkům bude hrát Dj M@jk ze Šumperka a jako speaker bude na vše dohlížet Luigi z Brna. Velmi důležitá je samozřejmě i porota, do které usednou přední čeští tanečnici house dance i hip hopu Zizu (Last Minute Praha), Míra (High Edition Brno) a Alča (Alyaschca Crew Olomouc).

Pokud se chcete dobře pobavit a hlavně podpořit nové tváře českého street dance, doražte do olomouckého S-klubu (tř. 17. listopadu 43) v sobotu 14.6.2008. První kola battlů startují v 16:00 hod., jednotlivá finále jsou plánována na cca 21:00 hod. Vstupné je 50 Kč. Jako inspirace vám může posloužit i video sestřih z posledního AMC Battlu, který proběhl v lednu letošního roku – najdete jej společně s dalšími informacemi na webu Alyaschca Crew:
http://www.alyaschcacrew.com/index.php?action=7:2

Partnery akce jsou Blackberry, Free-Dee, Bobdance, Vychytane.cz, Big Up, Checkuj.com a další.Zdroj: TZ
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 9. 6. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Hip Hop & House Dance Battle tuto sobotu v Olomouci. Vychytané.cz. [Online] 9. 6. 2008. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1116. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hip-Hop-&-House-Dance-Battle-tuto-sobotu-v-Olomouci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: pátek 22. září 2023 07:15