Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Třiadvacetiletý GETTER vydrtí Storm klub

Na své první pražské show se předvede naléhavým dubstepem
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
GETTER
čtvrtek 2. března 2017 21:00
(konec +- pátek 3. března 2017 04:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Do Prahy přijíždí Getter, člen slavného Skrillexova labelu OWSLA, vzbuzující vysokou pozornost aktuálním turné Shred Zone, na kterém vyprodává kluby po Evropě. Dubstep rozmáchnutého Gettera ze San José v Kalifornii rozduní o půlnoci 2. března klub Storm na Žižkově na sound systemu Funktion1. Vstupenky jsou exkluzivně v prodeji v síti Goout.cz Akci přiváží Everything Goes v rámci projektu New Wave Praha, zaměřeného na pořádání koncertů interptetů, kteří v ČR vystupují úplně poprvé.

Tanner Petulla vystupující pod nickem Getter je vycházející hvězda labelu OWSLA, jehož zakladatelem je Sonny John Moore aka Skrillex. Za svou hudební kariéru stihl vydat už 3 alba a 9 EP, z nichž poslední dvě z loňského roku Radical Dude! a Wat The Frick zabodovaly v top 10 hitparády Dance/Electronic albums magazínu Billboard a vystřelily Gettera mezi nejvyhledávanější DJs současnosti. Hudební scénu začal drtit počátkem roku 2016, když posunul své hudební hranice směrem k různorodým podžánrům elektroniky.

Záporný hrdina undergroundové basové kultury Getter jezdí po amerických pódiích od roku 2010, kdy mu bylo 17 let. Brzy získal podporu od zásadních producentů scény Datsika a Downlinka. Gettera proslavila i jeho ignorance vůči trendům a jeho osobitý styl vysekávání si své vlastní cesty řezavými hrdelními synthy se špetičkou melodie. V roce 2013 Getter vydal své debutové album "I Want More" na Datsikově labelu Firepower. Když se na jeho profilu objevily lajky od Rusko, Flux Pavilion, Datsika nebo Borgore byla mu věštěna úspěšná budoucnost. Kalifornskému Getterovi je teprve 23 let a svou hudbou a životem se evidentně dost baví. Chytit tohoto mladého nabitého producenta v rámci jeho prvního samostatného turné po malých evropských klubech slibuje slušnou rychtu.Dodal: Michael Tardík
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 27. 2. 2017 16:00
Chovancová, Michaela. 2017. Třiadvacetiletý GETTER vydrtí Storm klub. Vychytané.cz. [Online] 27. 2. 2017. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11130. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Triadvacetilety-GETTER-vydrti-Storm-klub
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: pátek 22. září 2023 01:08