Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Radost FX dává šanci mladým talentům a vyhlašuje DJ contest!

Od ledna tohoto roku probíhají v Radosti FX pravidelné středeční akce pod názvem FX Session, na kterých si nyní nově budou moci zahrát také vítězové Dj contestu!
Přidat na Facebook
Radost FX pořádá FX Session pro ty, kteří se chtějí uprostřed týdne sejít s přáteli na drink a poslechnout si při tom sety našich předních českých Djs. Některé středy jsou navíc obohaceny o zajímavý workshop, kdy se mohou návštěvníci akce seznámit s určitým tématem a přiučit se něčemu novému nebo se nechat inspirovat. Připomeňme si například FX Session s cestovatelem Michalem Janíčkem aka Djem Michaelem J, který je odborníkem na Itálii nebo fotografický workshop se známým fotografem Rafaelem z Ateliéru Rafael.
Od března se koncept těchto střed ještě malinko pozmění. Akce nově ponese podtitul “YOUNG BLOOD“, budou probíhat pravidelně každou druhou středu v měsíci a jejími hlavními protagonisty budou DJ Loutka a DJ Subgate, kteří se tímto stávají novými rezidenty této noci. S nimi si pak bude moci zahrát také vítěz DJ contestu, který tímto Radost FX vyhlašuje.

Pokud je tedy DJing tvá srdcovka a máš zájem posunout se dál, získat zkušenosti a zahrát si v nejstarším elektronickém klubu v České republice po boku takových matadorů, kterými Loutka a Subgate bezesporu jsou, zašli svůj hodinový mix na ollie@radostfx.cz Jedinou podmínkou zařazení setu do contestu je ten, že set musí být čistě housový.

Contest startuje 23.2.2017 a pro tuto chvíli není časově omezen, protože se budou vybírat Djs také pro FX Session, které budou probíhat v nadcházejících měsících. Porotci contestu jsou Dj Subgate a produkční klubu Radost FX.

První vítěz DJ contestu se za mixem objeví již 8.3.2017!

Držíme palce!

www.radostfx.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 23. 2. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Radost FX dává šanci mladým talentům a vyhlašuje DJ contest!. Vychytané.cz. [Online] 23. 2. 2017. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11118. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Radost-FX-dava-sanci-mladym-talentum-a-vyhlasuje-DJ-contest!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.057s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 03:26