Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Taktické cvičení Integrovaného záchranného systému

Ve středu 4.6.2008 proběhlo v budově 7.ZŠ na ulici Kvítková taktické cvičení IZS, jehož účelem bylo prověřit připravenost těchto složek při likvidaci požáru fyzikálně chemické učebny v budově s výskytem většího počtu osob.
Přidat na Facebook
Dále nácvik evakuace ohrožených lidí v součinnosti se zaměstnanci školy, činnost štábu velitele zásahu ( psychosociální pomoc obětem mimořádné události, informování médií a postižených osob atd.).

Kromě základních složek systému, jako jsou HZS (Hasičský záchranný sbor), PČR (Policie ČR), ZZS (Záchranná zdravotnická služba) se mezi ostatními složkami IZS na této akci velkou měrou podílela i Městská policie Zlín (MPZ). Kromě plnění organizačních záležitostí, kdy strážníci MPZ od časných ranních hodin vymezili a střežili prostor cvičení, včetně přilehlých ulic, pak dohlíželi nad dodržováním veřejného pořádku na místě samém, řízení dopravy na ulici a také se významně podíleli právě i v rámci psychosociální pomoci obětem této mimořádné události. Jednalo se většinou o osoby, postižené nepřímo, jako byli zákonní zástupci dětí, či rodinní příslušníci, kterých se tato mimořádná událost dotkla v osobní rovině.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 4. 6. 2008 14:45
Prachař, Štěpán. 2008. Taktické cvičení Integrovaného záchranného systému. Vychytané.cz. [Online] 4. 6. 2008. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1110. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Takticke-cviceni-Integrovaneho-zachranneho-systemu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 13:20