Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Pánové a oblečení

K tomuhle se budu ještě dlouho vracet, protože se ještě mám pořád čemu a hlavně komu smát :)
Přidat na Facebook
Znám jednoho úžasnýho mužskýho.. překvapivě je to můj táta :) ale on je vážně úžasnej.. ale potvrdil už dávno, že jak se říká.. za každým úspěšným mužem hledej ženu :) no neni zrovna celebrita pokud za to nepočítáte místní zastupitelstvo obce nebo to, že když někdo něco potřebuje, tak můj táta je ten "blbec" kterej pomůže.. mno a za ním stojí moje úžasná maminka (ta říká i to s tím blbcem) :)

Jednoho krásnýho dne měl můj tatínek důležitou schůzku a maminka o tom nevěděla, takže mu nenachystala správné oblečení.. vyžehlený, barevně sladěný.. prostě aby nevypadal jako debil, ale jako její manžel.. to taky říká ona :) Ale tentokrát manželka nikde a poblíž jen jedna ze dvou dcer a ještě ta mladší, tak co může vědět :) Ovšem uvážil svůj vkus a můj vkus okořeněný blbejma kecama, ale tím že sem ženská na rozdíl od něj!.. no zželelo se mu a lehce zaklepal na dveře mého pokoje a se slovy "ahoooj co děláš" strčil hlavu do pokoje.. říkám, že něco do školy ( :D ) co potřebuje.. poté se otevřely dveře úplně a v nich stál můj tatínek, ten báječnej chlap.. ve spoďárech, v bačkorách,s ponožkama na nohách, s košilí a kravatou, kterou si právě vázal a s otázkou, jestli se ta kravata k té košili hodí :D

Když pominu to, že sem skoro brečela smíchy celou dobu, tak sem se mu opravdu snažila poradit :) Nejprve sem mu musela taktně vysvětlit, že jestli jako hodlá jít mezi lidi, tak by bylo víc než vhodné vzít si kalhoty.. načež mi odpověděl, že přece neni takovej debil.. ovšem už nepochopil, že abych mu mohla poradit s tou kravatou musí si ty kalhoty vzít a taky ukázat sako, co si chce vzít a taky si musí proboha oblíct nějaký normální ponožky jinak z něj smích umřu :) Další půlhodinu chodil z ložice do pokoje a z pokoje do ložnice pořád dokola, protože objevil taje vlastní skříně, kterou pravda moc nemusí řešit, páč má přece tu manželku.. přicházejíc se stále novými kombinacemi jsem opravdu už nebrečela, ale řvala smíchy :) nakonec sem mu musela s čistým srdcem říct, že jeho kombinace sou vážně.. vážně báječný, ale ta moje původní je lepší a hlavně mu děsně sluší :)
Přežil to, já to přežila, ale děsně sem se těšila až to budu povídat mamce :) ještě dlouho sme se mu smály..

a z toho vylývá.. že chlapy nejen že neumí nakupovat, ale nedokážou se často ani sami oblíct, aby nevypadali jako debilové :) a opět důvod proč Bůh stvořil muže a řek si, že to svede líp a stvořil ženu.. :)

Teréz
(Tereza Kabrdová)
úterý 26. 9. 2006 08:00
Kabrdová, Tereza. 2006. Pánové a oblečení. Vychytané.cz. [Online] 26. 9. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=111. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Panove-a-obleceni
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 14:34