Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BEATS FOR LOVE pořádně přitvrdilo

V létě do Ostravy přiletí DOPE D.O.D. či ZATOX
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love 2017
středa 5. července 2017 17:00
(konec +- čtvrtek 6. července 2017 02:00)
Dolní Vítkovice
Ostrava (CZ)
V průběhu posledních týdnů jsme zveřejnili hned několik světových jmen z různých žánrů. Přibyla jména na novou Main stage, ale i na Techno či House. Do Ostravy tak dorazí nejlepší evropský hip hopový live projekt Dope D.O.D., 94. nejoblíbenější DJ světa Zatox či legenda vokálového drum and bassu Danny Byrd.

Angličan Danny Byrd je legendární producent a DJ. "Danny je jedním z prvních tvůrců vokálového drum and bassu a některé tracky jsou považovány za hymny tohoto žánru. Na scéně letos oslaví 20 let a poprvé vystoupí v Ostravě právě u nás," představuje jednu z dalších hvězd festivalu jeho ředitel Kamil Rudolf. Na jubilejním 5. ročníku největšího tanečního festivalu v srdci Evropy se představí i nejlepší hip hopová a rapová skupina Dope D.O.D., která pochází z Nizozemí. "Hip hop a rap v jejich podání je směsicí hardcore, dubstepu, horrorcore, grime a trapu. Za dobu své existence už spolupracovali s takovými hvězdami jako Snoop Dogg, Redman, ONYX, Korn, Limp Bizkit a mnohými dalšími," pokračuje Rudolf.Hvězdy první velikosti se letos objeví i na Devastator Hardcore & Hardstyle stage. "Konkrétně hardstyle přiletí reprezentovat italský hřebec Zatox, který je 94. nejoblíbenější DJ světa za rok 2016 a jako jeden z mála hardstyle DJs zahrál 5 x v životě na Qlimaxu, největším hardstyle indoor festivalu na světě. Máme radost, že se objeví i na našem festivalu," komentuje další účinkující marketingový manažer Matyáš Ožana. První účinkující zná House i Techno stage. "Anglie má ve světě taneční hudby obrovské zastoupení, a to se projevuje i na těchto dvou pódiích. House stage představí mladou, krásnou a hlavně velmi talentovanou Rachel K Collier, která nejenom hraje, ale do svých setů zároveň živě zpívá. Techno fanoušky pak přiletí roztančit Mark Reeve, který je na scéně od raných 90. let a v roce 2016 byl jeho track 'Run Back' nejprodávanější techno skladbou," ukončuje Ožana.Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 490CZK + poplatky předprodejce.. V prodeji jsou i VIP vstupenky, vstupenky do Love kempu a vstupenky na festivalové parkoviště. Veškeré informace pak naleznete na webových stránkách www.b4l.cz nebo na facebook profilu www.facebook.com/beats.for.love.

Zdroj: BFL
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 8. 2. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. BEATS FOR LOVE pořádně přitvrdilo. Vychytané.cz. [Online] 8. 2. 2017. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11054. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BEATS-FOR-LOVE-poradne-pritvrdilo
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 12:06