Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Exkluzivní premiéra nového klipu Nelituju ničeho od Mika Trafika

Nespoutaný svět za branami města. Divoká zvířata, která mu vládnou. Mrazivý vzduch beroucí dech. Mike Trafik a jeho parta do toho vjeli naplno a zase po svém.
Přidat na Facebook
Opustili bezpečné hranice a rap vystavili zákonům přírody. Jak takové spojení může fungovat? Zbrusu nový klip už dnes 30. ledna exkluzivně na webu RedBull.cz

O tom, že Mike Trafik chystá svou první sólo desku, se už mluví dlouho. Má vyjít v druhé polovině tohoto roku a Mike T. o její podobě má jasnou představu: „Koncept desky je takový, že by se v každém tracku měli objevit 3 hosté, zároveň plánuji zapojení živých nástrojů – chci, aby deska byla živá.“ Už teď je zřejmé, že na desce zazní třeba i singl Tak a Teď, v němž se objevuje zajímavý trojlístek československých MCs – Vladimír 518, Smack a Pil C.Ke vznikající desce Mike T. připravil další ochutnávku – videoklip, který boří mýty, že rap může fungovat jen v ulicích města. Track nese název Nelituju ničeho a podílely se na něm zbylé 2/3 Mikovy domovské kapely PSH – Orion a Vladimír 518, které doplnil nejmladší člen labelu BiggBoss Maniak. Tématu se opět chopil Vítek Hradil se svým týmem Ghost Movie, který vás přesvědčí, že se jedná o jeho další vizuální senzaci. Mike T. je s výsledkem více než spokojený a k jeho podobě sám říká: „Jak má video vypadat, jsem si sám vymyslel a realizace je tomu hodně blízko. Vítek Hradil se mé představy chopil skvěle a po celou dobu držel jeho linii. Zvolili jsme jiné prostředí, vypadli z města, které dodává rapu jeho pravou sílu. Z klipu je cítit neskutečná atmosféra, je na co se těšit.“ Natáčelo se 3 noci v jedné z prvních trampských osad v Lukách pod Medníkem, venku, v zimě a s dost netypickým komparzem – vlkem, koněm, sovou a poštolkou.Oficiální on-line premiéru si klip zažije zítra 31. ledna na biggboss.cz, ale kdo nechce čekat, může si ho vychutnat už dnes v předpremiéře od 20.00 hod. na redbull.cz/nelitujuniceho. Rozhodně nebude ničeho litovat.

Dodala: Jana Kalinová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 30. 1. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Exkluzivní premiéra nového klipu Nelituju ničeho od Mika Trafika . Vychytané.cz. [Online] 30. 1. 2017. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11033. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Exkluzivni-premiera-noveho-klipu-Nelituju-niceho-od-Mika-Trafika-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 02:53