Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Svou novou desku v Česku představí v květnu také British Sea Power

Mezinárodní klenot jménem British Sea Power vydává po čtyřech letech 31.března 2017 nový hudební materiál s názvem Let The Dancers Inherit The Party a 20.května ho představí v Lucerna Music Baru pražskému publiku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
British Sea Power
sobota 20. května 2017 19:00
(konec +- neděle 21. května 2017 02:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Melodické, přímé a překypující emocionální urgencí – je to album, na kterém se rockové svalstvo pojí s popovou bezprostředností – jako kdyby tucet láhví nejlepšího šampaňského vybuchlo uvnitř hradby zesilovačů značky Marshall. První skladbou z alba je Bad Bohemian – osvěžující puls modernistického rocku, která je ihned zdarma k dispozici při předobjednání alba.
 
Během celé své historie British Sea Power používají panoramatickou perspektivu vycházející z historických momentů prolínajících se s věčnými divy přírodního světa. Let The Dancers Inherit The Party obsahuje dvanáct skladeb, jejichž tématem jsou hvězdy na nočním nebi či metodologie manipulace médii. Album konzistenčně současné a náladou konzistentní naráží na svět plný chaosu a nepořádku a zároveň hledá na tenhle svět odpovědi s optimismem a nadějí.
 
Kytarista British Sea Power Martin Noble o albu říká: “Hudebně to je naše nejpřímější album a asi vůbec první, na kterém je od začátku do konce stálá a koherentní nálada. Možná v téhle chvíli trochu průzračnosti neuškodí. Je to album, na kterém se jedinci ”zabývají svými domácími a osobními životy na pozadí nekontrolovatelného mezinárodního šílenství.”
 
Album se nahrávalo v Sussexu, Londýně a na Isle of Skye, je to šesté studiové album po pěti deskách u labelu Rough Trade Records. Rough Trade zůstávají nedílnou součástí příběhu BSP, ale nové album je licencováno od vlastního labelu kapely Golden Chariot na Caroline International. Celé nahrávání alba bylo financováno fanoušky kapely. Vybraly se peníze na různé podoby alba – od limitovaného boxu až k tetování za 1500 liber, které zájemci zaručí volný vstup na všechny koncerty BSP v budoucnosti.
 
Let The Dancers Inherit The Party vychází po albu z roku 2013 nazvaném Machineries Of Joy – albu, které britský časopis Q pochválil jako “Jejich nejlepší desku…. triumf sofistikovaného rockového inženýrství.”  Během dalších čtyř let kapela vydala dva filmové soundtracky a nahrála třetí, dodala hudbu k Evropskému mistrovství BT Sports, znovu vydala své klasické debutové album The Decline of British Sea Power a kompilaci z roku 2015 Sea Of Brass. Let The Dancers Inherit The Party  je návratem kapely ke kytarovému zvuku, který je nominoval na Mercury Music Prize a který jim vysloužil obdiv umělců jako David Bowie a Lou Reed nebo instituce National Maritime Museum, popřípadě jmen Doctor Who, Harry Potter a Sherlock Holmes (Peter Capaldi, Daniel Radcliffe a Benedict Cumberbatch mají tuhle kapelu v oblibě).

Vstupenky na pražský koncert British Sea Power budou v předprodejích od 26.ledna na webu www.musicbar.cz a v sítích GoOut.cz, Tickepro a Ticketportal za 390,- Kč + poplatky, na pokladně klubu bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 490,- Kč.

Přímý link na vstupenky: http://www.musicbar.cz/program/british-sea-power-uk/

Facebooková událost: http://www.facebook.com/events/1079813252124488/

Více info:
www.britishseapower.co.uk
www.facebook.com/bspofficial
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 30. 1. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Svou novou desku v Česku představí v květnu také British Sea Power. Vychytané.cz. [Online] 30. 1. 2017. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11030. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Svou-novou-desku-v Cesku-predstavi-v kvetnu-take-British-Sea-Power
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 04:12