Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Máme pro vás dárek na Den dětí Změnu tváře!! :)

Asi jste si všimli, že se něco změnilo :) Řekli jsme si, že po dvou letech našeho působení je na čase změna ;)
Přidat na Facebook
20. května tomu bylo přesně dva roky, co jsme vznikli přibližně v té podobně, jakou jste měli možnost znát po celé dva roky ;)

Už jsme si taky řekli, že když se na nás kouká měsíčně přes 139 tisíc lidí, a ti si zobrazí přibližně 3,4 milionu stránek (statistiky měříme pomocí Google Analytics), tak už je na čase změna.

Změna tváře! Po dvou letech redakce serveru uznala, že už je čas na ne jen jemný face-lifting, ale rovnou pro změnu celé tváře. Ale i nadále na něm najdete fotoreporty z těch akcí, které jsou nějakým způsobem „vychytané“, a „béčkové“ akce zde zrovna nehledejte. Pokud nevíte, kam zajít o víkendu, na Vychytané.cz rozhodně najdete radu, co s volným večerem. A to nejen o víkendu!

Co bylo hlavními důvody k nejedné změně? Hlavním problémem byl zastaralý design, který byl pomalý, nepřehledný, návštěvník se v něm ztrácel a my taky ;) Na návštěvníka se valila spousta informací, téměř už nijak neuspořádaná. Systém byl plný záplat a přílepků, což logicky vedlo k pomalosti a nepřehlednosti. Nyní jsme vytvořili vlastními silami úplně nový design a celý engine, na kterém Vychytané.cz běží.

Co je tedy hlavním přínosem nového „vychytaného“? Novou unikátní funkcí, kterou nedisponuje žádný server, který se nachází na českém internetu se stejným nebo podobným zaměřením, je funkce tzv. "kontextové geolokalizace". Co tento šílený pojem znamená? Návštěvník si vybere, ze které oblasti chce zobrazovat informace, a systém mu je automaticky vytřídí a naservíruje. Ne ale pouze na jedné vyhledávací stránce, to má ostatně každý druhý web, ale na celém obsahu webu. Není proto tedy problém pro studenta, který se právě nachází v Praze zobrazit celý web zaměřený třeba například pouze na Zlín a prohlížet si fotky z klubu, kterého chce. Není třeba otravován akcemi z Olomouce, když si je nezvolí.

Budou přístupné data ze starého designu? Protože víme, že ochudit návštěvníky o tak cenná data, jako jsou fotoreporty například z koncertu DJ Tiesta v roce 2003 z Prahy, systém je naprogramován tak, aby zobrazoval i tato data! Můžete si díky tomuto archívu zobrazit i fotoreporty ze starého Áčka a trošku melancholicky zavzpomínat. Dostanete se samozřejmě i ke starším článkům, těm, které jsou v systému už dva roky, tedy od založení serveru. Nebojte se proto využít nové vyhledávání od společnosti Google, které najdete vlevo nahoře. Mělo by fungovat ;)

Chystá se ještě něco na návštěvníky? Samozřejmě, toto není jediná věc, která potká návštěvníky serveru Vychytané.cz Ty ovšem nebudeme prozrazovat, ty ještě přijdou ;)
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
neděle 1. 6. 2008 20:00
Prachař, Štěpán. 2008. Máme pro vás dárek na Den dětí Změnu tváře!! :). Vychytané.cz. [Online] 1. 6. 2008. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1103. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mame-pro-vas-darek-na-Den-deti-Zmenu-tvare!!-:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 13:59