Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na letní Sonne Edition 5 přijede producent a Dj Reaky (SLO)

Tak si pojďme představit kompletní sestavu umělců na plánovanou letní párty Sonne Edition 5, která vypukne 23.srpna 2008 v kulturním domě Topolná na uherskohradišťsku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition vol. 5
sobota 23. srpna 2008 21:00
(konec +- neděle 24. srpna 2008 04:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Prvním headlinerem pátého sluníčka je pražská techno legenda, úspěšný pořadatel parties jako např. "Pigfest", "Svojšice" či "Rush is Back", člen bookingu prestižní německé agentury Kne´Deep - DJ Agent! Očekávat od něj můžeme svižný techno set.

Dámy a pánové, naše crew si pro vás připravila opravdovou lahůdku, na páté vydání naší párty vám přijede představit to nejlepší z groovy funky techna, jeden z předních slovinských techno umělců, producent a dj – REAKY (Penetration Nation, Yin Yang, Omega Audio, Insane Life / SLOVENIA)

Poprvé na zlínsku se vám představí čím dál známější djské duo The Keeper vs. Steen, které můžete znát např. z brněnské párty Apokalypsa (poslechnout si je budete moci před naší akcí mimochodem i na blížícím se 29. pokračování Apokalypsy 20.6.). Buďte tedy již připraveni na to, že tito dva zruční djs vystoupí v setu ze 4 gramofonů a dvou mixážních pultů.

Hardtechno set můžete očekávat od známého pražského Dje goLPeho z bookingu Schranz.cz

Známou zlínskou agenturu DjLab bude prezentovat její zakladatel - Dj Leex.

Soutěžilo se o pět lupenů na Sonne Edition 5!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Z kyjovska přijede svým house a electro-house stylem rozehřát tuto párty zkušený Dj Beksy a samozřejmě nemůže chybět rezident této párty, člen bookingu agentury Strobe - Dj Mildee! Od něj můžete očekávat našlapaný tech-electro set.

A to není vše...
Máme pro vás připraven opět i druhou stage, která se ponese v duchu drumnbassu a junglu. Za mixem se na této stagei tentokrát představí Dj Panzer z brněnské Redrum crew, z boskovické agentury Freefall to budou Djové Holder a Seth. Nebude chybět ani jihomoravská stálice, zkušený, již 12let hrající Dj Bear (Strobe) z Veselí nad Moravou a uherskohradišťský Dj 6pac.

Připravujeme pro vás soutěže o volné vstupy, ale také plno zajímavého čtení o vystupujících umělcích, jejich sety a další informace a vychytávky...

Stačí jen sledovat agenturní informační webové stránky www.strobe.cz
...či přímo web tohoto párty-seriálu: www.sonne.freeparties.net

Krátké představení hlavní hvězdy tohoto pokračování...
REAKY (Penetration Nation, Yin Yang, Omega Audio, Insane Life / SLOVENIA)
Tento partyfreak se věnuje hudbě již od svého útlého mládí. Po mnoha letech tvrdé práce se vypracoval na jednoho z předních techno Djs a producentů ve Slovinsku. Je jedním z mála umělců, kteří nepodlehli nové minimalové módě a zachovali si svůj originální styl. V jeho případě se jedná o unikátní dynamický mix funky groovy techna s vlivy z dalších hudebních žánrů. Je spoluvlastníkem techno labelu Penetration Nation, na kterém představuje svoji vlastní producentskou tvorbu, která je hrána celou řadou TOP techno djs po celém světě.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 2. 6. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Na letní Sonne Edition 5 přijede producent a Dj Reaky (SLO) . Vychytané.cz. [Online] 2. 6. 2008. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1102. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-letni-Sonne-Edition-5-prijede-producent-a-Dj-Reaky-(SLO)-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 21:26