Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ŠANSONIÉRA nabízí poslední vstupenky

Poslední stovka vstupenek zbývá na únorovou ŠANSONIÉRU Marie Doležalové!
Přidat na Facebook
Necelá stovka posledních vstupenek zbývá na ŠANSONIÉRU Marie Doležalové, kterou ona sama již po několikáté pořádá. Na páteční únorový večer (17. 2.) si do holešovické La Fabriky pozvala Elišku Balcerovou, Annu Polívkovou, Tomáše Kluse, Ivu Pazderkovou, Václava Neužila, Marka Taclíka, Honzu Cinu, Zdeňka Piškulu, Petru Horváthovou a celou řadu dalších hereckých kolegů, kteří se vzdali svých honorářů ve prospěch POMOZTE DĚTEM.

Přijďte se nadýchat kouzelné atmosféry večera, při kterém všichni pomáhají - hvězdy svým zpěvem a diváci svou účastí. Tentokrát uslyšíte zaprášené hity a písně, na které jste možná už zapomněli.

Tisíc korun, které za vstupenku zaplatíte, budou dobře vynaložené peníze. Navíc 100% z ceny lístku jde také rovnou na konto POMOZTE DĚTEM. Přijďte! Vstupenky koupíte na www.lafabrika.cz

„Chceme, aby lidé věděli, že i třeba uspořádat oslavu, bazárek, malou přehlídku, koncert, nebo si dát do vlastního obchůdku sběrnou kasičku, kam lidé občas přispějí - že to všechno je malá pomoc. A naším heslem je, že žádná pomoc není malá, protože tisíc maličkostí od různých lidí je dohromady velká pomoc pro děti,“ říká Marie Doležalová ke zmiňované akci (rozhovor k případnému dalšímu užití v příloze).

Když se před dvěma lety rozhodla stát patronkou POMOZTE DĚTEM netušila, že její pomoc nabere tak velké obrátky. Vydavatelé knižní a audio podoby Marušky blogu Kafe a cigárko přispívají 20 korunami z každého prodaného kusy, přidaly se i její kolegyně z divadla a pořádají charitativní bazárky, Marie sama organizuje koncerty a šansoniéry.

To všechno ve prospěch „kuřecího konta“ POMOZTE DĚTEM projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti podporující ohrožené a znevýhodněné děti, který za dobu své existence, tedy 19 let, rozdělil dětem přes 212 mil. Kč.

Pomáhat můžete i vy, i když už třeba neseženete vstupenky na ŠANSONIÉRU. Na www.pomoztedetem.cz naleznete mnoho způsobů jak do toho.

Nejznámějším však stále zůstává přímý přenos benefičního večera POMOZTE DĚTEM na ČT 1. Pro dobrou věc by se měli všichni spojit!

Zaznamenejte si, prosím, do diářů termín: sobota 15. dubna 21:15. Těšit se můžete na nečekaná setkání. Děti, které neměly v životě zatím tolik štěstí, se zase těší na vaší pomoc.

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS)
Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) existuje již dvacet tři let a patří mezi stabilní neziskové organizace v České republice. Jejím posláním je rozvíjet občanskou společnost a český neziskový sektor. Od svého založení úspěšně podpořila více než 6 000 projektů částkou přesahující 1,8 miliardy korun. Nadační příspěvky poskytuje z grantových programů pocházejících ze zdrojů Evropského hospodářského prostoru, ale i z individuálních či firemních zdrojů.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 24. 1. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. ŠANSONIÉRA nabízí poslední vstupenky. Vychytané.cz. [Online] 24. 1. 2017. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11013. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SANSONIÉRA-nabizi-posledni-vstupenky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 04:17