Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Genitální mejdan Den péra 2017 & Eatbrain warm-up ve Stormu

Tento víkend se máte ve Stormu na co těšit! V pátek vás čeká 4. ročník genitálního mejdanu Den Péra.
Přidat na Facebook
Ojedinělý mejdan a oslava #nadpřirození jak ji (ne)znáte s unikátním programem, DJs a kapelou, takže si každý přijde na své. V sobotu proběhne našláplý warm-up na Eatbrain Night, která se koná 31. 3. 2017. O pořádnou porci neura se tuto noc postará slovenský producent TRILO!

PÁTEK 20/1 – Den Péra 2017
O čem je tahle sranda asi není třeba dlouho mluvit. Kdo byl na jednom z předchozích ročníků moc dobře ví, jak má vypadat důstojná oslava toho nejdůležitějšího a nejmocnějšího nástroje, který řídí svět. A tento pátek se opět všichni sejdeme a vzdáme hold Péru tak, jak se sluší a patří!

Na dvou stagích Vás čeká následující program: funkovej matador Dj CUT DEM představí svůj speciální Péro-funkovej set, vystoupí holky z BASSISTAZ CREW, konkrétně SHIFTY a DOMINA v čele s legendární BABE LN, zahraje i člen SOUTHERN VISION - Dj SAYM! Kapela 3LOGIT Vám se svým mixem D´n´B, dubstepu a core riffů ustřelí zipy z poklopců! Od dubu až po ragga jungle to nakopne PAPA RASTY a vše nám hezky uzavírá UFI DAMAN!

K tomu všemu přidáváme našlapané Péro projekce od Ade Anejde (Lunchmeat.cz), možnost zakoupit si originální trika, pánský i dámský strip, tombolu, spoustu dekorací, cockfighting a fotbálkový turnaj.SOBOTA 21/1 - Eatbrain warm-up w/ Trilo
Neurofunková nálož v podání slovenského producenta Trila a domácího supportu, který zajistí Bassdrop reprezentující projekt No Cure, JTQ, Stux a Mustaffa. Možnost dostane i vítěz Dj contestu, kterého čeká závěrečný set.

Trilo je mladý a nadějný producent ze Slovenska, žijící aktuálně v polském Krakově, který vydává hudbu pod labely Bad Taste, Eatbrain, Disturbed a Renegade Hardware. Jeho sety by se daly definovat jako těžký a agresivní neurofunk s důrazem na detaily a variace. "Metrolab", "Outburst", "Barracks", "Punk Funk" feat. Nuklear MC nebo "Closing Chapter" se Zombie Cats – to je jen zlomek toho, co ukrývá ve svém arzenálu. Připravte se na vysoké oktanové vibrace, které nenechají nikoho jen tak stát v klidu.Dodala: Jana Pflegerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 18. 1. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Genitální mejdan Den péra 2017 & Eatbrain warm-up ve Stormu. Vychytané.cz. [Online] 18. 1. 2017. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11011. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Genitalni-mejdan-Den-pera-2017-&-Eatbrain-warm-up-ve-Stormu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 22:50