Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Individual

V pátek 27.6. se uskuteční po delší odmlce další díl party Individual ve vsetínkém klubu Tři Opice. Tato párty je zaměřená na originální hudební projev, reflexi aktuálního zvuku a na vizuální stránku party. K úspěchům patří již celá řada známých i méně známých djs, kteří zde během 11. dílu vystoupily. Ale taktéž fakt, že časopis Xmag zařadil párty Individual mezi 24 nejoriginálnějších pravidelných akcí v České republice.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Individual
pátek 27. června 2008 21:00
(konec +- sobota 28. června 2008 04:00)
Tři Opice
Vsetín (CZ)
Poslední červnový pátek se můžete těšit na fůzi stylů od headlinera Click Joa, jehož hudba se pohybuje od detroit a minimaltechna, přes deep, funk, jazz, soul, brokenbeats až po jemnou elektroniku. V Brně spolupracuje s klubem Fléda na večírku Magion pohybující se v minimal music, kde už zahráli i mnozí zahraniční hosté. V dalším brněnském klubu Perpetuum pořádá párty Musikfarben, více zaměřenou na nujazz, deep elektroniku, soul a především na odnože housu. V jeho setech můžete v současnosti slyšet desky od Efdemina, Theo Parrishe, Carl Craiga atd. Svou dj-skou kariéru započal v roku 2001 ovlivněn tvorbou Carl Craiga, labely Playhouse nebo Sonar Kollektiv. Hrál už mimo jiné na festivalu NewNew!, Summer of Love, Hradhouse, Colours of Ostrava, v klubech Roxy, Cross, Abaton nebo Subclub. Kromě hraní po klubech a festivalech píše o hudbě pro časopis XMAG a server NuBreed.cz
Dále se představí opavský dj Petre Wunsch pohybující se na vlnách tech-minimalu. V opavském klubu Mrkev je rezidentem noci Restart, která se stála oblíbenou a známou klubovou nocí na severní Moravě, o čemž svědčí vybrání akce časopisem Xmag, mezi 24 nejoriginálnějších pravidelných akcí, a objevila se v nominacích ankety DMA2007 v kategorii klubová noc roku! V nynější době aktivně spolupracuje s anglickým djským seskupením Madzmusic, djem Click Joem a djem Jerrym, u kterého bývá pravidelném hostem na jeho rezidentní noci v brněnském klubu Perpetuum, kde prezentuje svůj aktuální sound. Začátkem roku absolvoval turné po Londýnských klubech, kde se po velkém úspěchu opět vrací na sklonku léta.
Jako další se představí rezident této akce Seegeng. V jeho setech můžete slyšet tracky především ovlivněné především techhousem, minimalem, deephouse.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
neděle 1. 6. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Individual. Vychytané.cz. [Online] 1. 6. 2008. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1101. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Individual
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 06:18