Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ples jako Brno vybral přes milión pro nemocné děti

Znám je i termín sedmého ročníku
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Ples jako Brno
sobota 20. ledna 2018 21:00
(konec +- neděle 21. ledna 2018 04:00)
Brno
Brno (CZ)
Na šestý ročník Plesu jako Brno dorazilo šest set hostů, organizátoři měli vyprodáno. Letos přitom program brněnského galavečera oživil rekordní počet účinkujících – hned stovka. Na pódiu zazářily zpěvačky Ewa Farna, Lenny či britská hvězda Samantha Atkinson. Díky charitativní dražbě získali těžce nemocné děti 1 005 000 korun. Pořadatelé ale už začali chystat další ročník.Industriální prostor brněnské Fait Gallery 21. ledna proměnil očekávaný galavečer Ples jako Brno. Atmosféru podtrhovalo například šest tisíc tulipánů a třicet hostesek. Hosté si také užívali špičkové pokrmy, které připravili šéfkuchaři a kuchaři z brněnského restaurantu Valoria. V nabídce nechyběly bretaňské ústřice, krevety, mušle svatého Jakuba, uzená kachní prsa, kančí svíčková či například konfitovaná telecí líčka.„Na cateringovém menu pracovali nejlepší kuchaři, které máme. Restaurace Valoria zůstala zavřená, všechny síly jsme soustředili na ples. Zbyly nám pokrmy pro zhruba padesát lidí, ty jsme hned v noci na neděli odvezli do azylového domu, kde naše menu dostali lidé bez domova,“ uvedl jeden ze spolupořadatelů Tomáš Pakosta, který zajišťuje kompletní gastronomii a produkci plesu. Na plese hosté spořádali více než 3 500 degustačních porcí jídla a vypili 350 lahví pravého šampaňského.Programem hosty provedl moderátor Libor Bouček společně s Orchestrem Karla Vlacha. Potlesk sklidila i zpěvačka Lenny, dcera Lenky Filipové. Zahraničním hostem večera byla britská zpěvačka Samantha Atkinson. Poté dámy a pány roztančila stálice české pop music Ewa Farna, která zazpívala nejen písně z nového alba. Před půlnocí se odehrála také charitativní dražba, která byla letos ještě úspěšnější než loni – nadace Pro dětský smích získala milión pět tisíc korun, o 310 tisíc víc než v roce 2016. Peníze poputují těžce nemocným dětem. „Těší nás, že můžeme každým rokem pomáhat potřebným. Mezi draženými předměty byla například luxusní postel v hodnotě 410 tisíc korun či prsten ze čtrnáctikarátového bílého zlata v hodnotě 80 tisíc korun,“ řekl Bedřich Snášel, majitel agentury OnePR, která je spolupořadatelem plesu.Večer uzavřeli protagonisté z úspěšného muzikálu Děti ráje. Nechyběla ani tombola, díky které mohli hosté získat například náhrdelník za 60 tisíc korun, pánské hodinky značky Armani za deset tisíc korun či například roční členství v brněnském AZ fitness za dvacet tisíc korun.Lidé měli stejně jako v uplynulých ročnících na výběr ze tří typů vstupenek. Základní vyjde vyšla na 5929 korun, nejhodnotnější VIP vstupenka pak na 11 970 korun. Největší zájem byl přitom právě o exkluzivní místa. Hosté přitom večerem protančili bez jediné vydané koruny navíc. VIP vstupenka zahrnuje mimo jiné například služby osobního sommeliéra a číšníka, neomezenou konzumaci pravého šampaňského či odvoz limuzínou.

„Jsme s průběhem večera velmi spokojeni. Hosté si jej užívali, máme pozitivní reakce od účinkujících i VIP osobností. Již nyní se těšíme na další ročník, který plánujeme 20. ledna 2018,“ uzavřeli pořadatelé Tomáš Pakosta a Bedřich Snášel.

Ples jako Brno
Ples jako Brno je exkluzivní galavečer pro nejnáročnější klientelu, jehož ambicí je nabídnout v České republice servis podobný největším evropským plesovým událostem. Zároveň se ale hlásí ke svému městu tím, že se koná v okouzlujícím prostoru Fait Gallery, která vznikla z bývalé strojírenské haly průmyslníka Fridricha Wanniecka. Industriální prostor se na jeden večer promění pod rukama designerů a aranžérů v jedinečný taneční sál, jehož atmosféru podtrhuje pestrý hudební a zábavný program a nápadité cateringové menu ze špičkového brněnského restaurantu Valoria. O kompletní produkci večera se stará Tomáš Pakosta, spolumajitel produkční a cateringové společnosti Valoria, a majitel produkční a eventové agentury OnePR Bedřich Snášel.Dodala: Karolína Křenková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 23. 1. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Ples jako Brno vybral přes milión pro nemocné děti. Vychytané.cz. [Online] 23. 1. 2017. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11009. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ples-jako-Brno-vybral-pres-milion-pro-nemocne-deti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 22:56