Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

B-selektive label v Praze

Akrom ve spolupráci s pražským legendárním klubem Chapeau rouge uvádí párty anglického labelu B-selektive.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
B-selektive
sobota 28. ledna 2017 22:00
(konec +- neděle 29. ledna 2017 05:00)
Chapeau Rouge
Praha - Staré město (CZ)
Během večera se za djským pultem představí zakladatel labelu Blue Amazon a jeho residentní dj a producent DaGeneral. Oba producenti budou v České republice vystupovat poprvé a již teď se na své vystoupení velice těší. Dále se za djským pultem představí Tech-house Dj a promotér v jedné osobě, Akrom. Lineup uzavře dj a producent stáje Vychytane.cz a Majestic circus, Španělský Dj a perkusionista LM Sanchez. A pouze zde vám přinášíme exkluzivní rozvoro s tímto djem. Přejeme příjemné počtění.

Pokud však stále nejste jistí se svojí účasti, přijďte ve čtvrtek 26.01. na Dark room warm-up párty ochutnat něco z hudební kuchyně dje vytvářející český support.

PS: V sobotu 28.01. Akrom oslaví v Chapeau rouge svoje narozeniny, takže přijďte popřát...;)Sanchezi, řekni nám o tvé kariéře Dje a hudebního producenta. Jak to celé začalo?
Zhruba před patnácti lety jsem začal hrát v klubech na pláži v Malaze na jihu Španělska. Hrával jsem všechny možné styly přes Dru mand bass až po techno. Nicméně, jsem chtěl lidem ukázat vlastní hudební smýšlení, což vedlo k začátkům hudební produkce.

A co pak? Kde všude jsi měl možnost hrát?
Dále mne oslovila i živá hudba, tak jsem pilně trénoval a stal se bubeníkem hudebního uskupení v Marbella, s čímž přišlo mnoho příležitostí hrál po celém Španělsku. V té době jsem také pracoval jako IT technik pro jednu mezinárodní firmu, což mi pomohlo cestovat po Evropě a zjistit, jak funguje elektronická hudba i mimo hranice Španělska. V každé zemi, kterou jsem navštívil, jsem se snažil zahrát si na různých mejdanech, ať už se jednalo o Berlin, Londýn nebo Kiev, kde jsem dokonce v roce 2012 dostal dočasnou rezidenturu v klubu Arena Dance Club.Které hudební styly máš nejraději a kteří djs pro tebe byli inspirací?
Aktuálně nejvíc zbožňuji Deep house a Jacking house, ale do mé komfortní zóny patří Breakbeat, house nebo funky. Nejvíce mě v hudebním životě ovlivnila kapela Prodigy nebo Chemical brothers. Z djs čerpám největší inspiraci v práci Laurent Garnier, Cristian Varela nebo Marco Bailey. Také miluji BreakBear a NuSchool breaky od Djs z Velké británie. Ovšem pokud chci relaxovat, přijde čas na Jazz a Reggae.

Slyšel jsem, že jsi produkoval hudbu pro dokumenty od HBO a i pro jiné Tv stanice, jaké to bylo? Jak jsi se k tomu dostal?
Během produkování hudby jsem měl možnost skládat i pro svého kamaráda ze Španělska hudbu pro jeho hip hopové album. Vše vyšlo na iTunes. Zde to slyšel jeden hollywoodský producent, který mne následně oslovil, zda bych nemohl složit hudbu pro dokument “The weight of the Nation”. Ihned potom začli chodit další nabídky na hudbu pro krátkometrážní filmy a dokumenty jako například: “Vaduz” či “Meme”.Takže jsi vlastně nakonec Dj, bubeník a producent filmové hudby?
Ano, a teď navíc i otec krásné Valentiny. Ale vše je to o vášni, myslím si, že je úžasné spojovat živý hudební nástroj, jako jsou bicí s elektronickou hudbou. Dokáže to roztančit nejen mně samotného, ale i lidi na parketu. Toho se teď nejvíce držím. Dříve jsem hrával v Yorku (Revolution Vodka Bar), Madridu (Teatro Lara), Marbella (Dreamers) a nyní v České republice s Djs Akromem a Gnetkem.

A poslední otázka, jak se těšíš na párty 28.01. v legendárním Chapeau rouge?
Upřímně, Chapeau rouge je pro mě legenda a dříve jsem tam trávil hodně času na mejdanech. Pokaždé tam narazíte na dobrou hudbu a skvělé lidi, co se nebojí bavit. Právě v tomhle klubu jsem oslovil Akroma během jeho vystoupení a pochválil hudbu, co hrál. Dali jsme slovo, pivo a on mi nabídl spolupráci. Díky němu mám teď možnost zahrát v Chapeau, kde mejdan vždy končí lépe, než očekáváte. A nyní se již moc těším na svoje vystoupení. Doufám, že se tam s vámi všemi uvidím !!!!Dodal: Milan Akrom
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 19. 1. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. B-selektive label v Praze. Vychytané.cz. [Online] 19. 1. 2017. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11002. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/B-selektive-label-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 05:05