Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dirty Dancing míří opět do Zlína

Klub Metro připravil na přelom května a června opravdu nabitý program. Týden po exklusivní noci klubu Mecca přiváží již podruhé jednu z nejoblíbenějších klubových nocí – Dirty Dancing s hvězdnou sestavou residentů prestižního klubu Duplex Praha - Tommy Rogers, Peet a Ronny. První červnovou sobotu tak propukne v tomto zlínském klubu, který za poměrně krátkou dobu nabídl zlínu to nejlepší z pražské klubové scény, houseová smršť, kterou okoření svým excelentním výkonem Milan Strnadel, dvorní saxofonista Dirty Dancing.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Dirty Dancing
sobota 7. června 2008 21:00
(konec +- neděle 8. června 2008 04:00)
Metro
Zlín (CZ)
Vstupné: 100,- Kč LineUp: Tommy Rogers, Peet, Ronny, Milan Strnadel

Tato akce obhájila i v letošním ročníku ankety O2 Dance Music Awards svou přední pozici, na české klubové scéně a obstála před velkou konkurencí na skvělém třetím místě! Metro Zlín se po úspěšném prvním uvedení této akce definitivně zařadil mezi kluby jako je Duplex Praha, Fabric Ostrava, Staré Lázně Kolín nebo No.6 Uherské Hradiště, kde je tato akce pořádána pravidelně. Díky skvělému únorovému úvodu, v podobě vyprodaného klubu tak můžete vidět a slyšet špičku české houseové scény znovu.

Produkce klubu Metro díky oficiálním akcím s předními českými kluby dokazuje, že i ve Zlíně je potenciál pořádat kvalitní akce i v tak malém prostoru. Svého druhého kola se tak dočká v červnu i druhá úspěšná noc – Duplex Night, která proběhne ve speciální Ibiza Edition a zahájí tak ve Zlíně letní a prázdninovou sezónu, ale o tom až příště :-)

Dirty Dancing v Metru startuje v sobotu 7.6. od 22.00 a vy byste neměli chybět! Jako vždy doporučujeme včas zakoupit nebo zarezervovat vstupenky! Podrobnosti na www.metro-zlin.cz!


.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 6. 6. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Dirty Dancing míří opět do Zlína. Vychytané.cz. [Online] 6. 6. 2008. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1100. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dirty-Dancing-miri-opet-do-Zlina
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 17:05