Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tiësto mrtev??? - fáma víkendu!!!

Už si to slyšel? Co jako? Tiësto je mrtvý!! Ty vole kecáš!! Ne, fakt je mrtvý..
Přidat na Facebook
Tak takhle nějak probíhala nejžhavější celovíkendová komunikace.. Drbem číslo jedna se stala Tiëstova smrt (BTW Tiësto je uznáván jako jeden z nejlepších dj na světě). Co se vlastně stalo, že svět obletěla tato zpráva?

Podle oficiální tiskové zprávy si Tiësto v úterý 19. září stěžoval na bolest na prsou a problémy s dechem. Okamžitě se podrobil lékařskému vyšetření. První diagnóza naznačuje, že se jedná o poměrně závažné onemocnění „pericarditis“ – zánět osrdečníku. Projevuje se převážně po přechozené angíně nebo nějakém jiném infekčním onemocnění. Podle našich lékařských zdrojů se jedná o poměrně závažné onemocnění.

Zatím je nejisté jak dlouho bude Tiëstovo uzdravení trvat. V současné době je pod stálým lékařským dohledem v holandské nemocnici a má se podrobit dalšímu vyšetření. Podle jeho slov se už cítí lépe, nemá problémy s dechem, jen bolest na prsou ho stále trápí.

Jak vidíte, tak se z toho Tijs Verwest (tak se Tiësto normálně jmenuje, fakt, nekecám. Čestný vychytaný, viděl jsem to na jeho ID Card - něco jako holandská občanka :o)) dostane..

No a my milému Tiëstovi přejeme hodně zdraví a ať se dá rychle do kupy.. Protože se už netrpělivě těšíme na jeho Bratislavskou show 28.10.2006

majkl
(Michal Gaja)
pondělí 25. 9. 2006 10:30
Gaja, Michal. 2006. Tiësto mrtev??? - fáma víkendu!!!. Vychytané.cz. [Online] 25. 9. 2006. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=110. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tiësto-mrtev???---fama-vikendu!!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.133.27
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 03:11