Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

4. NAROZENINY KLUBU U TETOURA

Malenovický klub U TETOURA oslaví začátkem měsíce června svoje 4. narozeniny a k této příležitosti proběhne malá oslava, konající se ve dnech (pá) 30.5.08 a (so) 31.5.08. Pořadatelé připravili bohatý hudební i kulturní program po oba dva dny, takže je se nač těšit.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Narozeniny klubu U Tetoura!!
sobota 31. května 2008 20:00
(konec +- neděle 1. června 2008 03:00)
U Tetoura
Zlín - Malenovice (CZ)
Páteční večer se ponese v duchu divokých metal - hardcore rytmů za účasti 4 kapel z Moravy, Čech a dalekého zámoří.

ALONE IN THE SILENCE (Uherské Hradiště) je mladá a velmi nadějná parta muzikantů, hrající směsici klasického hardcore a metalu. V jejich hudbě uslyšíte vliv staré i nové metal školy, fanouškům tohoto stylu dozajista říkají něco jména jako At The Gates či Undying, jejichž odkza v hudbě A.I.T.S. dozajista nepřeslechnete.

Strakonická parta LANDMINE SPRING se ve Zlínském kraji již několikrát objevila a má zde dozajista také základnu fanoušků. Landmine Spring hrají velmi sympatický a dráždivý post - indie - emo hardcore, ovlivněný kapelami jako Quicksand, Girls Against Boys, Fugazi, Jawbreaker apod. Na jaře letošního roku jim pod značkou Samuel Records vyšlo nové, v pořadí páté, album "Can We Share".

Pražská parta !ÚL... se do zlínského regionu vrací po dvou letech a na své si v tomto případě příjdou fanoušci opravdu tvrdé metalové muziky. Hudba kapely !ÚL... vychází z hardcore/punku, nicméně na první poslech zjistíte, že jejich hudební projev je více black metal než hardcore. Mix hc/blackmetalu se dnes moc nenosí, o to více jsou !ÚL... poutavější, zajímavější a v tomto hudebním žánru, nemají dozajista žádnou konkurenci.

Vrcholem večera je japonsko - americko - německá formace JULITH KRISHUN, která dozajisto neinsporoval nikdo jiný, než samotné ikony metal - hc žánru, a to americká kapela Converge. Hudba JL působí dojmem stáda splašených koní. Těžké kytarové riffy, naprosto zvrácená rytmika, kulometná palba bicích a zpěv, při kterém naskakuje husí kůže a běhá mráz po zádech. V ČR se JK objevili již několikrát, na Moravě se však objeví poprvé, proto by si fanoušci divoké, metalové muziky neměli nechat tuto jedinečnou show ujít.
Start je stanoven na 20.30 hodin, vstupné je 100 kč.

Související odkazy :
http://utetoura.com
http://www.myspace.com/julithkrishun
http://bandzone.cz/ulblackmetal
http://aloneinthesilence.com/
http://landminespring.net

Sobotní program začíná již v odpoledních hodinách a bude dozajista zajímavým pro širokou diváckou obec.
V 15.00 hodin začíná ve venkovních prostorech před klubem "SOCHÁNÍ DO YTONGU" - jinými slovy, "Setkání nezávislých umělců" ze zlínského kraje. Vítáni jsou amateéři i profesionálové. Každý z účastníků se musí předem pouze registrovat na uvedeném kontaktu a přinést si vlastní nářadí a chuť tvořit. (tel. č. na registraci : 721 384 785 - sl. Lucie Valoušková)

Souběžně se Socháním začíná v 15.00 hodin (vnitřní prostory klubu) projekce filmu "LAND AND FREEDOM" - politické drama z dílny anglického režiséra Kena Loacha, pojednávající o občanské válce ve Španělsku v letech 1936 - 1939. Vstup (sochání, projekce) je zdarma, či dobrovolné. Film bude promítán v originále, s českými titulky, délka 190 minut.

Večerní koncert slibuje velmi bohatou a pestrou šou od všech účinkujících kapel. Brněnské KVĚTY už pár let okrašlují domácí alternativní scénu jemně surrealistickými písněmi doprovázenými svérázně hravými aranžmá. Kapela vznikla již v roce 1993 a za dobu své existence mají na svém kontě sedm dlouhohrajících alb, nejnovější z nich nese název "Střela zastavená v jantaru" (08). ZÁVIŠ (vlastním jménem M.S.) - rodák ze znojemského kraje, označování za lidového umělce volnomyšlenkářského cítění, nebo také kníže tuzemského porno - folku. Písničkář, folkař, samorost, který je milován i nenáviděn. Jeho živá vystoupení bývají opravdu nevšedním hudebně - kulturním zážitkem a koncert v prostorech Tetoura bude dozajista třešínka na vrcholu pomyslného dortu. Kapela KUPÉ (dříve Sami V Přeplněném Kupé) patří mezi stálice funky - jazzové scény ve zlínském kraji. Jejich důvtipná hudba vychází ze starých klasik jako James Brown, Maceo Parker, Miles Davis, US3. "Happy.funky.jazz.music."

Start je stanoven na 20.30 hodin,
Vstupné předprodej 100 kč
Vstupné na místě 130 kč

Předprodej místa :
AKORD Zlín, FORTE CLUB Zlín, PANGEA Čajovna Otrokovice, U TETOURA Klub Malenovice, RECORD MUSIC Uherské Hradiště
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 29. 5. 2008 11:21
Prachař, Štěpán. 2008. 4. NAROZENINY KLUBU U TETOURA. Vychytané.cz. [Online] 29. 5. 2008. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1099. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/4.-NAROZENINY-KLUBU-U-TETOURA
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:56