Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Svojšice & Let It Roll pořádají vánoční mejdan

Noc plná techna a drum & bassu – to je Svojšice & Let It Roll X-mas bash! Tento mejdan proběhne v sobotu 17. 12. na dvou stages pražského klubu Storm.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Svojšice & Let It Roll X-mas bash
sobota 17. prosince 2016 21:00
(konec +- neděle 18. prosince 2016 06:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Na hlavní stage se můžete těšit (nejen) na slovenského techno matadora TOKYHO (SK), na dnb stage zahrají LIR djs. A co víc – vstup pouze 50 Kč do 22:00.Vstup na akci je 50 Kč do 22:00, 90 Kč do 23:00, 150 Kč poté.
Více informací naleznete na Facebook události.

Na koho se můžete těšit na hlavní (techno) stage?
Toky - techno matador ze Slovenska! Toky, vlastním jménem Juraj Tokár pochází z Bratislavy a zvukem rovných beatů se nechal očarovat už ve svých 12 letech. K djingu se nicméně dostal o něco později. V devadesátých letech začal působit jako DJ v disco klubu, díky čemuž si mohl dovolit jednou za měsíc zorganizovat vlastní techno party. Od roku 1996 se věnuje vlastní tvorbě. Dnes má a sebou vystoupení po celé Evropě a hraní se světovými djs.
Džejár - legendární techno DJ působící na scéně od roku 1999 a samotný promotér Festivalu Svojšice - Pardubice, který vám naloží nekompromisní, úderné a tvrdé pojetí techna.
Jaqullin – mladá umělkyně původem z Brna, která se v České republice těší stále větší oblíbenosti. Aktivně hraje od roku 2011 a svým osobitým přístupem a živou komunikací s publikem zaujala mnoho manažerů a promotérů a dnes pravidelně vystupuje v klubech a festivalech po celé ČR. 

Carl W – undergroundový dj a redaktor serveru Rave.cz

A kdo bude stát za pultem na dnb stage?
Bifidus Aktif - rezidentní DJ, jeden z nejvlivnějších lidí na české dnb scéně, od něhož můžete očekávat naprosto zničující sety, jak jste ostatně zvyklí. Své sety naplňuje tanečními hity k prasknutí tak, aby si celý parket zaskákal, ale myslí i na milovníky klasik, tvrdších věcí a dubstepu.

N:FORCE – DJ, promotér, zakladatel značky Neurofunk Will Never Die a člen Let It Roll bookingu z muzikantské rodiny původem z Havířova. N:Force jste kromě klubů po celé ČR mohli slyšet na největších českých festivalech jako je Let It Roll, X-Massacre, ale i na Outlook festivalu 2015 v chorvatské Pule. Naloží vám pořádnou dávku neurofunku!
Thiew – se djingu věnuje od roku 2004 a od roku 2012 je též členem Let It Roll Crew. Hrál po boku takových jmen jako např. Andy C, Ed Rush, DJ Fresh atd, což jen dokazuje, že tenhle kluk umí!

Schooler – je z nové generace djs, kteří se doslova narodili s uměním ovládat tančící dav. Jeho práce za mix pultem byla oceněna v DnB Awards druhým místem v kategorii objev roku 2012 a o rok později se zasloužil rovněž o 2. místo v nejvyšší kategorii DJ roku 2013. V současné době od jeho vystoupení očekávejte energickou show plnou rychlých a přesných mixů, promyšlené ale i neočekávané změny nálady i sub-žánrů.

Halbax - mladá krev, která vnesla nový nádech na scénu drum n bassu. Tenhle nadějný, talentovaný DJ je známý svou precizností a rozmanitostí žánrů ve svých mixech. Jako student strojní fakulty ví, jak sestavit pořádný mix, aby se každá party stala nezapomenutelnou a jedinečnou.

Dodala: Jana Pflegerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 16. 12. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Svojšice & Let It Roll pořádají vánoční mejdan. Vychytané.cz. [Online] 16. 12. 2016. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10953. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Svojsice-&-Let-It-Roll-poradaji-vanocni-mejdan
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.118s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 02:57