Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kdo je nebo co je Juanita Juarez???

A.) Venezuelská bojovnice za svobodu B.) Český D'n'B producent a DJ Za sebou má mimo jiné: A.) Několik let vězení B.) Mimořádně úspěšné album Spa Boy 31.5.2008 vystoupí A.) V Metru na Pankráci B.) Na party Smash the disco ve vsetínském Bunkr Clubu
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Smash the Disco
sobota 31. května 2008 21:00
(konec +- neděle 1. června 2008 04:00)
Bunkr Club
Vsetín (CZ)
Zaškrtněte béčka a poslední květnovou sobotu buďte v Bunkru. Tenhle kluk se jmenuje jako ženská a hraje hodně luxusní drum'n'bass. Jednoznačně první liga a určitě něco, co tady ještě nebylo. Koho baví lámané beaty, tomu snad není třeba víc vysvětlovat.

Pod hlavičkou Juanita Juarez na sebe tento producent z Prahy upozornil zejména albem Spa Boy, vydaném r. 2003 na labelu Quazi Delict (v minulosti zde vyšlo např. Andělem oceněné album Floexe, projekt Bratři Orffové nebo aktuálně pražští Soil). Album, kombinace drum&bassu, downtempa a experimentálnejši hudby, bylo nominované na Cenu Akademie populární hudby (Anděl); následovaly oficiální remixy pro známe Esctasy of St. Theresa J.P.Muchowa, Skyline, slovenské Veneer, The Slots (nejlepší česky remix roku 2006 podle časopisu Filter) nebo v zahraničí aktuálně nejúspěšnější českou skupinu Khoiba.

V roce 2003 byl J.J. zvolen jedním ze studentů hudebního workshopu Red Bull Music Academy v jihoafrickém Kapském městě.

V roce 2005 byla jedna ze skladeb alba Spa Boy zpetně nominována na ocenění Qwartz Music, zaštiťované francouzským deníkem Le Monde. Juanita Juarez se stal objevem roku 2002 v domácí anketě Dance Awards; ocenění producent roku a album roku získal ve stejné soutěži za rok 2003.

Nejnověji se tento 23letý producent věnuje klubovějšímu pojetí drum&bassu. Ještě jako Juanita Juarez vydal u domacích vydavatelství dva dvanáctipalce. Pod pseudonymem Brooklyn už vydavá v zahraničí: v posledních mesících vyšly tři singly na malých britských indie labelech a zejména na respektované norské značce Subtitles. Jeho skladby aktualně zní v klubech po celém světe. Brooklyn alias Juanita Juarez vytvořil mimo jiné několik znělek pořadu Radia 1, produkoval reklamní spoty, jeho hudba se objevila v divadelních představeních, na mnoha kompilacích a jeho remix Khoiby také čerstvě v česko-finském filmu Restart.(roxy.cz)
majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 29. 5. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Kdo je nebo co je Juanita Juarez???. Vychytané.cz. [Online] 29. 5. 2008. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1094. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kdo-je--nebo-co-je-Juanita-Juarez???
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.134s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 19:32