Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nadělte si XINDLA, jak chcete!

Ve štědrovečerní pohádce nebo během jarního turné.
Přidat na Facebook
Písničky Xindla X zazní nejen během anoncovaného jarního turné NOVÝ SONGY S KAPELOU & STARÝ FLÁKY S KYTAROU, ale i na Štědrý den.

Pro premiéru sváteční pohádky Pravý rytíř , v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem, Jaromírem Hanzlíkem či Táňou Pauhofovou, složil Xindl několik nových písní a některé z nich si i zazpívá.

Xindl X k natáčení říká: „Vzhledem k tomu, že mám doma dvě malé děti, říkal jsem si, že je jen otázkou času, kdy začnu s písničkami pro děti. Takže když přišla nabídka na Pravého rytíře, neváhal jsem ani minutu. Scénář je navíc tak zábavný, že se písničky psaly přímo samy. Jsou to samozřejmě úplně jiné písně, než můžete slyšet na mých koncertech. Princezna ani princ opravdu nebudou mít slovník jako Xindl. Ale věřím, že i tak ty písně potěší malé i velké diváky. Moje děti se jimi každopádně pobavily, i když ještě větší legraci měly z toho, když viděly tatínka v kostýmu středověkého muzikanta.“

Fanouškům Xindl X nadělil už dopředu vánoční dárek v podobě zahájení předprodeje vstupenek na jarní turné s názvem NOVÝ SONGY S KAPELOU & STARÝ FLÁKY S KYTAROU, kde se Xindl představí ve dvou polohách s kapelou za zády, ale i jako písničkář s kytarou. K dostání jsou v předprodejních sítích TICKETPRO a také na pokladnách jednotlivých klubů.

„Na turné chceme představit všechny písně z nové desky, ale samozřejmě nedojde jen na ně. Věřím, že sobě i fanouškům uděláme radost, když oprášíme skladby, které máme rádi, ale dlouho jsme je nehráli. Některé zahrajeme s kapelou a jiné zahraju jen s kytarou tak, jak mne lidé znají z mých koncertních začátků. Takže i ti, co nás už letos viděli na festivalech, se dočkají úplně nového programu,“ upřesňuje XINDL X.

Hostem turné bude úspěšný písničkář Petr Lűftner.

Přejeme si, aby vždy všichni na koncerty dorazili úspěšně a ve zdraví. Proto se partnerem turné NOVÝ SONGY S KAPELOU & STARÝ FLÁKY S KYTAROU stala preventivní kampaň BESIPu VIDÍME SE. „To, že naši kampaň podpoří právě osobnost, jakou Ondřej Ládek bezesporu je, je pro nás důležité, protože příklady populárních osobností pomáhají dobrým věcem. Vždyť denně lidé chodí z koncertů, klubů, zábav, za tmy, leckdy v dobré náladě, a často v tu chvíli zapomínají na svoji bezpečnost. To, že jim přímo na koncertě někdo připomene, že stačí taková drobnost jako je reflexní páska, jim může zachránit život. Proto jsme rádi, že se Ondřej rozhodl naši kampaň na zviditelnění chodců podpořit a sám půjde příkladem,“ říká šéf BESIPu Martin Farář.

Zastávky turné NOVÝ SONGY S KAPELOU & STARÝ FLÁKY S KYTAROU:
28. února 2017 Praha, Lucerna Music Bar
1. března 2017 Praha, Lucerna Music Bar
9. března 2017 Brno, Semilasso
11. března 2017 Jindřichův Hradec, KC Jitka
17. března 2017 Plzeň, Buena Vista Club
18. března 2017 Plzeň, Buena Vista Club
23. března 2017 Olomouc, U-Klub
24. března 2017 Ostrava, Rock and Roll Garage
31. března 2017 Pardubice, ABC klub
5. dubna 2017 Bratislava, Ateliér Babylon
6. dubna 2017 Bratislava, Ateliér Babylon
7. dubna 2017 Nové Město nad Váhom, Blue Note

V České republice jsou vstupenky už nyní k dispozici v předprodejních sítích TICKETPRO a také v předprodejích jednotlivých klubů.

XINDL X
Pravidelně aktualizované naleznete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

Xindla X můžete slyšet pravidelně v jeho sobotním rádiovém pořadu Xindloviny na všech stanicích sítě HIT rádií, https://www.youtube.com/user/Xindloviny.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 13. 12. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Nadělte si XINDLA, jak chcete! . Vychytané.cz. [Online] 13. 12. 2016. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10938. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nadelte-si-XINDLA,-jak-chcete!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 02:52