Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Skety v závěru letošního roku vystoupí v pražském klubu Zázemí

Fenomenální pěvecký sextet Skety zve 15. prosince na s nadhledem pojmenovaný Koncert, kam se skoro nikdo nevejde v pražském klubu Zázemí v Bartolomějské ulici.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Skety
čtvrtek 15. prosince 2016 21:00
(konec +- pátek 16. prosince 2016 04:00)
Zázemí
Praha (CZ)
Koncertem se spolu s fanoušky rozloučí s letošním nabitým rokem. Mají za sebou úspěšnou koncertní sezónu u nás i v zahraničí, včetně turné po Taiwanu na pozvání Taiwan Choral Music Centre, uspořádali první ročník mezinárodního Prague A Cappella Festivalu nebo vystupovali na předávání Českých lvů. Ani v příštím roce se Sketami nudit nebudeme, na konci března vychází u labelu Warner Music jejich nové CD. Na koncertě v polovině prosince tak zazní i některé novinky a v adventním čase nebude chybět ani koleda. Vstupenky za 290 Kč jsou k dispozici v síti GoOut. 

V kapele stále rezonuje listopadové turné po Taiwanu, v rámci kterého získala ocenění Golden Diploma - 2nd Place a Best Jazz Interpretation v soutěži World Contemporary A Cappella Competition. „Byl to úžasný zážitek, odehráli jsme šest koncertu pro tisícové návštěvy, vedli jsme workshop pro pět místních a capella bandů a v hlavním městě Taipei jsme se úspěšně zúčastnili World Contemporary A Cappella Competition,” vypráví o asijském turné Petr Wajsar, kapelník Sket. Turné po Taiwanu by se neuskutečnilo bez podpory Ministerstva kultury ČR.

Více informací o kapele na webu a facebooku.

Formace Skety již koncertovala napříč celým Českem a získala první mezinárodní soutěžní vavříny. Okouzlila publikum ve Velké Británii, Německu, Maďarsku, Rakousku, letos také na Taiwanu a v Bulharsku. Po úspěchu na renomované evropské soutěži Vokal Total v rakouském Grazu, kde Skety v roce 2014 získaly Zlatý diplom a prestižní ocenění The Ward Swingle Award v kategorii Jazz, zaujalo jejich debutové eponymní album v pravlasti jazzového zpěvu: Získali čtyři nominace na prestižní americké ceny CARA - Contemporary A Cappella Recording Awards!, druhou cenu v kategorii Best Jazz Song by Professional Group tam získal kapelník Petr Wajsar za skladbu Oleo Fuga. Pod vedením hlasového kouče Tobiase Huga (DE/UK, ex The Swingle Singers) přidaly Skety do na albu svého repertoáru několik novinek a ve studiu Sono se sešly s producentem Erikem Bosio (IT, Cluster). Mixu desky se zhostil Bill Hare (USA - Pentatonix, The Swingle Singers, The Real Group), Velký domácí ohlas zaznamenalo vystoupení Sket na předávání letošních Českých lvů, v němž nenapodobitelným způsobem provedli posluchače historií filmové hudby. V září letošního roku poprvé realizovala v pražské La Fabrice Prague A Cappella Festival.

Odkazy:
www.skety.cz
www.facebook.com/skety.cz

Dodala: Silvie Marková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 12. 12. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Skety v závěru letošního roku vystoupí v pražském klubu Zázemí. Vychytané.cz. [Online] 12. 12. 2016. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10935. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Skety-v-zaveru-letosniho-roku-vystoupi-v-prazskem-klubu-Zazemi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.129s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 09:51