Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Free Mondays zakončí v ROXY rakouské a švýcarské kapely

Blíží se závěr podzimní sezóny a Free Mondays před sebou mají poslední dva koncerty. Kdo má rád chytlavé pop/rockové melodie, neměl by vynechat rakouské Polkov.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FREE MONDAYS
pondělí 5. prosince 2016 22:00
(konec +- úterý 6. prosince 2016 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
A kdo dává přednost klidnějším a přemýšlivějším počinům, určitě ho zaujme švýcarská formace Len Sander. Obě kapely mají co do sebe a z fleku by mohli na velká pódia světových festivalů. Přijď je objevit!

Free Mondays w/ Polkov (Vienna), support: Code Love
Zdá se, že se rakouským kapelám v poslední době daří. Hned další v pořadí na FM je pětičlenná formace Polkov a jejich kombinace alternativního rocku, popu a country. K těm netradičně přikládají texty třeba se sci-fi, fyzikální nebo video-herní tematikou.

Na scéně se pohybují už celé 4 roky a svým vyspělým a profi zvukem o jednoznačně dokazují své kvality. Jejich píseň Promised Land má dokonce na Youtube přes 140 tisíc shlédnutí a to už je co říct! Jejich tvorba je blízko ke kapelám jako Streaming Satelies, Mumford and Sons, Beirut, Fleet Foxes nebo Fink. Jestli tě baví i tyto kapely, tak doraž!

FB event: http://www.facebook.com/events/204063270027093/Free Mondays w/ Len Sander (CH), support: VOJ & 3SKA
Éterický, nadpozemský, mrazivý a hřejivý zároveň. Takový je hlas Blanky Inauen, která je hlavní postavou ve švýcarské formaci Len Sander. K sobě přizvala pět zkušených hudebníků (vystupují však i třeba jen ve třech) a před rokem vydali debutové EP Places. Unikátní hlasový projev doplňují elektronické prvky, ale i živá reprodukovaná hudba. Vše tak trochu zahaleno do tajemna.

Se svým novým albem Saltstick z letošního roku jedou tour a jednou ze zastávek je i pražská ROXY. Symbolicky názvu alba připisují i svou tvorbu “Sůl zintenzivňuje všechny chutě. Když se vtírá do otevřených ran, že zesiluje bolest.” Album je výpovědí muk z lásky, její spletitostí a působí velmi seduktivně. Všem milovníkům Róisín Murphy, Snow Ghosts, The Knife nebo Fever Ray by tedy Len Sander neměli uniknout.

FB event: www.facebook.com/events/135129823589017/Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 5. 12. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Free Mondays zakončí v ROXY rakouské a švýcarské kapely. Vychytané.cz. [Online] 5. 12. 2016. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10919. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Free-Mondays-zakonci-v-ROXY-rakouske-a-svycarske-kapely
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.142s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: pátek 2. června 2023 23:39