Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

WE CODE CHRISTMAS s Miguelem Bastidou

Vážení příznivci kvalitní hudby, rádi bychom vás pozvali na poslední letošní akci projektu Code.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
WE CODE > Christmas
pátek 16. prosince 2016 22:00
(konec +- sobota 17. prosince 2016 06:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
Jedná se opět o akci WE CODE>, kterou připravujeme ve spolupráci s různými kluby v Čechách a na Slovensku. Tentokrát půjde o speciální díl, který bude v první řadě vánočním večírkem a zároveň na této akci oslaví svoje narozeniny velmi talentovaná djane Nicola Cloud.

Headlinerem tohoto speciálního večírku je španělský dj a producent Miguel Bastida, který stoupá vzhůru na poli techna a techhouse velice rychle a to především díky jeho propracovaným groovy setům a také výborné produkci, kterou supportují ikony jako Richie Hawtin, Dubfire, Paco Osuna, Umek a další. Jak je zvykem u bookingů partičky Code, tak i tentokrát se jedná o současné velice kvalitní jméno, které vystoupí v České Republice poprvé. Jeho releasy vydávají labely jako SCI+TEC, Toolroom, Bedrock, on sám založil a provozuje label Be One Records. Jak je u Španělů zvykem, prezentuje se energickými sety, které každého vytáhnou na parket a donutí k tanci i zaryté vysedávače na barových stoličkách.Jako support vystoupí všichni členové Code ve složení Ravic, Flesh, JB, Adam Cloud, Pete Walk, Callboy a Precise Deviant a oslavenkyně Nicola Cloud.

Po tři čtvrtě roce se s touto akcí vracíme do legendárního klubu Radost FX, který svým interiérem, dispozicí prostor a vybavením byl, je a bude vždy jedním z těch nejlepších, které u nás máme. Funktion One sound to celé doplní a je jisté, že 16.12. se budeme všichni bavit a užijeme si skvělou atmosféru, která je na akcích Code zvykem. Doražte klidně dřív, protože začínáme už ve 21:00 v FX lounge nahoře v restauraci (line up brzy zveřejníme). Těšíme se na vás…Event: http://www.facebook.com/events/754693341337966/
Miguel Bastida FB fan page: http://www.facebook.com/pg/MiguelBastidafanpage
Miguel Bastida Soundcloud: http://soundcloud.com/miguel_bastida
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 12. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. WE CODE CHRISTMAS s Miguelem Bastidou. Vychytané.cz. [Online] 7. 12. 2016. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10914. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/WE-CODE-CHRISTMAS-s-Miguelem-Bastidou
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: sobota 18. května 2024 18:46