Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chceš zažít nezapomenutelný Silvestr?

Samozřejmě v Uhelně!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Silvestr v Uhelně
sobota 31. prosince 2016 20:00
(konec +- neděle 1. ledna 2017 03:00)
Uhelna Club & Restaurant
Praha (CZ)
Hiphop fans už dobře ví, kde je poslední rok nejlépe. Top koncerty na top zvuku můžete vídat a slýchat pravidelně jedině v Uhelně. Proto právě tam bude ten nejlepší Silvestr! A nejde jen o klasicky kvalitní party DJs. Těšte se na live vystoupení v podání Paulie Garanda a jeho hostů, zazpívá geniální Martin Svátek, vystoupí momentálně hodně rozjetej Refew nebo šílenec Candymane. Bude to prostě tak nabitý program, že se nebudete nudit ani na sekundu.

Paulie pro vás chystá velkolepý koncert. Nevěříte? Prozradíme hosty - Rest, Jakub Děkan, Roseck nebo Martin Svátek. To je slušná sestava. Martin Svátek zazpívá samozřejmě i sólo, protože o to vás nemůžeme ochudit. Refew momentálně objíždí republiku a nahrává jednu bombu za druhou. Všechny do vás pošle jako oslavu končícího roku 16 a začátek sedmnáctky. Candymane živě? Vzácná záležitost, energická, šílená, vtipná, k Silvestu naprosto ideální. Nenechte si ujít ani jeho.

Už jsme zmiňovali DJs? Dobře čtěte - můžete se těšit na allstar sestavu. Všechny jste v Uhelně mohli slyšet několikrát, takže víte, že jsou to právě oni, kdo tam nejvíc zabil. Kenny Rough, DJ Noir, DJ Lu2, DJ Poeta, DJ Herbyboy a DJ-Ro. Takhle vypadá výběr toho nejlepšího party DJingu v Praze.

Nejnáročnější samozřejmě uvítá vybavené VIP s vlastním barem a toaletou. Stoly můžete rezervovat na e-mailu info@uhelna.com, těšíme se na vás!

Dodala: Martina Vacková
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 12. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Chceš zažít nezapomenutelný Silvestr? . Vychytané.cz. [Online] 7. 12. 2016. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10913. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chces-zazit-nezapomenutelny-Silvestr?-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 05:08