Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hvězdný Sigala se poprvé v ČR představí na Beats for Love 2017!

Pomalu, ale jistě se blíží jubilejní 5. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby v srdci Evropy Beats for Love.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love 2017
středa 5. července 2017 17:00
(konec +- čtvrtek 6. července 2017 02:00)
Dolní Vítkovice
Ostrava (CZ)
Jeho organizátoři začínají hned při oznámení prvního účinkujícího pro toto vydání s těžkou váhou světové taneční scény! Poprvé v ČR vystoupí světoznámý Sigala, jehož jméno letí strmě vzhůru a na kanálu YouTube má stovky miliónů shlédnutí!

Sigala vlastním jménem Bruce Fielder je britský producent a DJ, který se do podvědomí celého světa dostal v roce 2015 svým debutovým singlem Easy Love, ve kterém se objevují samply tracku ABC od Jackson 5. Tato skladba debutovala na 71. příčce UK single chart a hned další týden vystřelil na 1. pozici! Jeho další celosvětově úspěšné hity byly Sweet Lovin a Say You Do, na kterém spolupracoval s vokalistkou Imani Williams a DJ Freshem! Proslýchá se, že aktuálně pracuje na svém debutovém albu, ale mezitím stačil vydat další track Give Me Your Love, kde vokál obstarala další obrovská hvězda, a to nikdo menší než John Newman!V České Republice Sigala vystoupí vůbec poprvé a získat ho pro festival Beats for Love nebylo nic jednoduchého. „Snažili jsme se jej zabookovat už pro ročník 2016, ale to se bohužel nepovedlo. Proto jsme nesmírně rádi, že to tentokrát vyšlo a my jej budeme moct poprvé představit nejen českému publiku na jubilejním 5. ročníku našeho festivalu," prozrazuje informace z vyjednávání ředitel Beats for Love Kamil Rudolf.
Sigala vystoupí na nové hlavní stage, která bude umístěna v prostoru festival parku na obrovské ploše Dolní oblasti Vítkovic a pojme desetitisíce lidí. „Sigala bude vystupovat v sobotní večer a měl by být jedním z mnoha interpretů, kteří festival budou pomyslně ukončovat," zmínil na závěr Kamil Rudolf.

Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 390 Kč + poplatky předprodejce a zároveň byla spuštěna limitovaná edice vánočních balíčků dvou vstupenek za cenu 648 Kč + poplatky předprodejce. V prodeji jsou i vstupenky do Love kempu a na festivalové parkoviště. Veškeré informace pak naleznete na webových stránkách www.b4l.cz nebo na facebook profilu www.facebook.com/beats.for.love

Tým B4L
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 6. 12. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Hvězdný Sigala se poprvé v ČR představí na Beats for Love 2017!. Vychytané.cz. [Online] 6. 12. 2016. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10908. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hvezdny-Sigala-se-poprve-v-CR-predstavi-na-Beats-for-Love-2017!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 05:43