Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Skillet se po Brnu chystají v neděli pokořit i Prahu

Poté co ve středu dostali do kolen beznadějně vyprodané brněnské Similasso, míří nyní američtí rockeři Skillet do Prahy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Skillet
neděle 4. prosince 2016 21:00
(konec +- pondělí 5. prosince 2016 04:00)
Malá sportovní hala, Výstaviště Holešovice
Praha (CZ)
V neděli 4. prosince vystoupí v Malé sportovní hale a o tom, že je rozhodně na co se těšit, svědčí nejen nadšené reakce návštěvníků středečního brněnského koncertu, ale i slova samotného frontmana Johna Coopera, podle kterého se o víkendu chystá jeden z největších koncertů jejich evropského turné.

„O tom, že jejich živá vystoupení jsou skvělá, jsme se přesvědčili už v létě na Rock for People, ale musím říct, že koncert v intimnějším prostou Semilassa byl neskutečný. Fanoušci spolu s kapelou vytvořili naprosto úžasnou atmosféru a výsledkem byl pro mě jeden z nejlepších zážitků letošního roku,“ líčí Michal Thomes z Rock for People.

Americká čtveřice Skillet k nám míří pod hlavičkou Rock for People presents. Její výsostné postavení na hudební scéně potvrzuje nejen skvělé přijaté srpnové CD Unleashed, ale i aktuální úspěšné evropské turné. Jako předkapela se představí rocková parta z Ohia Red Sun Rising, která si v Brně dokázala dokonale podmanit publikum a svým živelným vystoupením si získala mnoho nových fanoušků.

Vstupenky na koncert Skillet v pražské Malé sportovní hale jsou v prodeji v síti GoOut.cz za cenu 790 Kč. Více informací na www.rockforpeople.cz

V pořadí 23. ročník festivalu Rock for People se uskuteční tradičně v Hradci Králové od 4. do 6. července 2017. Aktuální cena základních vstupenek je 1 500 Kč. Až do 30. listopadu získají zájemci o comboticket (permanentka + ubytování) ke každé vstupence stylový dárek od pořadatelů. Více na
www.rockforpeople.cz/vstupenky.

Čtyřlístek z Memphisu je právem řazen mezi nejúspěšnější rockové kapely 21. století. Na svém kontě mají přes jedenáct milionů prodaných desek, jsou držiteli platinové desky za album Awake, vítězové Billboard Music Awards, byli několikrát nominovaní na Grammy Awards. Jejich videa mají miliony zhlédnutí na YouTube – ostatně jen sám singl Monster jich má přes 130 milionů. Kromě toho je tento singl dvojnásobně platinový a s 57 miliony přehrání na Spotify je osmou nejvíce přehrávanou skladbou roku 2015.

Od svého založení v roce 1996 prošli Skillet několika změnami v sestavě. Současné složení John Cooper (zakládající člen), Korey Cooper, Jen Ledger a Seth Morisson se ustálilo v roce 2011 a o dva roky později vydali album Rise. Na svém kontě mají již devět alb. S poslední novinkou Unleashed se přihlásili před pár měsíci. Album se v prestižním žebříčku amerického časopisu Billboard umístilo v šesti kategoriích na první nebo druhé pozici, v souhrnném absolutním pořadí pak získalo bronz. Na Unleashed začal John Copper pracovat podle vlastních slov v podstatě hned, jak vydali Rise. Podoba alba v něm pak dozrávala v průběhu jejich evropského turné, na kterém předskakovali Nickelaback a v rámci kterého se poprvé přestavili i českému publiku.

Dodala: Lucie Čunderlíková
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 3. 12. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Skillet se po Brnu chystají v neděli pokořit i Prahu. Vychytané.cz. [Online] 3. 12. 2016. [Citace: 21. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10903. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Skillet-se-po-Brnu-chystaji-v-nedeli-pokorit-i-Prahu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.15.251
Serverový čas: středa 21. února 2024 15:52