Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HAPPY MOON YEAR - Silvestr na Náplavce s Cargo Gallery

K oslavám příchodu nového roku patří neodmyslitelně i pobyt v pražských ulicích, kdy v houfech brázdící a skvělou náladou hýřící mladí lidé hledají zábavu na neobvyklých a skvělou hudbou prosycených místech.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Happy MoOn Year by Cargo Gallery

sobota 31. prosince 2016 20:00
(konec +- neděle 1. ledna 2017 06:00)
Cargo Gallery
Praha (CZ)
Je mnoho míst, kam dojdou skoro všichni. A jedním z těch míst je bezesporu pražská náplavka, s neopakovatelnou atmosférou přímého centra města, s hlučící Vltavou a pohledem na skvosty Prahy v celé své noční nasvícené kráse. Kde po celý rok vystupují nejrůznější hudebníci, umělci, bohémové a exoti. A mezi tím vším, září putovní multikulturní monstrum, které je 68 metrů dlouhé, skoro 9 metrů široké, 230 tun vážící a 725 tun nosící, známé jako loď Cargo Gallery!

Z počátku nesplnitelný sen několika fotografů, kteří s deskami o projektu pod paží hledali blázna, který by jim pomohl zrealizovat vizi vybudování galerie s hudebním klubem. Naštěstí se za podpory Ministerstva pro místní rozvoj a EU tento sen podařilo zrealizovat a proto máte po návratu z její cesty po Německu a českých řekách zase možnost navštěvovat rozličný program Cargo Gallery na pražské náplavce.

Silvestrovský večírek pod názvem HAPPY MOON YEAR, který se na vás chystá, bude hudebně v režii Vychytane.cz Djs crew a jejich hostů. Od osmé hodiny večerní, vás bude tahle veselá banda v undergroundových rytmech Deep a Tech-house music provázet až do samého rána. A hudebníci, kteří budou samotné Djs doprovázet, vás budou nutit s nimi skákat a odpočítávat slavnostní půlnoc. 
Vychytne.cz Djs Crew, která sdružuje nezávislé umělce naší hudební scény je autorem několika originálních party konceptů a své působení má po celé republice, vám představí několik svých zástupců, kteří umí navodit až hypnotickou atmosféru večera. Jmenovitě to jsou Dj Twin, housový a techno matador naší scény, člen projektu Prague Music Therapy a jeden z nejobsazovanějších Djů Vychytane Djs v doprovodu svého dvorního perkusisty Bongomana Raffaela. Další live projekt večera bude 4BeCome1, zakladatel Crew a skvělý Dj, který brázdí naší scénu již pěknou řádku let.

Ten vystoupí s neuvěřitelně nadaným hudebníkem, který je s ním na podiu vidět nejčastěji a kterým je Bohdan Skibinskyy z balkánské kapely Cirkus Problem, jenž aktuálně sklízí jeden obrovský úspěch za druhým. Akrom, bude se svým setem první Dj, kterého na Cargu v roce 2017 uslyšíte a věřte, že to bude petelice jak se sluší a patří. Tento velmi nadaný Dj a producent např. v letošním roce vyhrál celosvětovou soutěž za naší republiku v soutěži Burn Residenci. Dvojka Dolph a Raffael T. alias Dora Djs budou naopak poslední, které v letošním roce uslyšíte. Hosté večera budou manželská dvojka The DLV, která proniká do podvědomí party people svými live video sety a hostováním po celé republice. Thomas Carter, rezident Pekelného baru, vás přivítá jako první Dj této velkolepé oslavy.

Samozřejmostí večera budou Vjs show, dancers, silvestrovské drinky a epický půlnoční ohňostroj, který nebude jistě jen jeden, protože z Carga bude vidět na mnoho dalších míst.
Je na co se těšit.
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 13. 12. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. HAPPY MOON YEAR - Silvestr na Náplavce s Cargo Gallery. Vychytané.cz. [Online] 13. 12. 2016. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10902. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/HAPPY-MOON-YEAR---Silvestr-na-Naplavce-s-Cargo-Gallery
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.27.143
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 03:18