Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Letní díl Four Seasons už tento pátek!

Jak jsme již psali, chystá se pro vás další díl otrokovické taneční party – Four Seasons. Kromě hlavní hvězdy večera – DJ Michael C, vystoupí také rezidenti a promotéři akce, domácí DJs MCB a TUTA. Čtvrtým do party bude DJ JET FEVER. K letnímu dílu Four Seasons patří také speciální letní dekorace a haffo dalších překvapení..
Přidat na Facebook

DJ MCB
Vlastním jménem Zdeněk Suchánek se věnuje taneční elektronické hudbě již více než deset let. Můžeme ho bezesporu zařadit k prvním průkopníkům a pionýrům house music ve Zlínském kraji. V začátcích, a vlastně i dnes, ho ovlivňuje zejména ostrovní anglická scéna a za svůj hudební rozhled vděčí pravidelnému poslechu britské hudební stanice BBC Radio 1 a dnes již legendární show Essential Selection, či chcete-li Essential Mix. S ohledem na tehdejší podmínky a možnosti se i přes počáteční neúspěchy a všemožné vzestupy i pády postupně vypracoval, a to i díky svému zápalu a úsilí, v Dje, který je zárukou kvalitního hudebního zážitku.

Jeho styl nejlépe vyjádří slovo progressive. V jeho podání hudby se mísí vlivy jak house, tak i trance. Temná zákoutí dokáže oživit melodickými plochami a nebrání se ani dobrému breakovému tracku. Tribalové zvuky, příjemné vokály a našlápnutý beat jsou tím pravým prostředkem k navození správných vibrací. Vždy se snaží o zcela specifický sound a to podle momentální nálady či atmosféry v klubu. Jeho sety jsou promyšlené, nikoliv však naučené, a rád taky trochu experimentuje.

Více info na - www.idj.cz/mcb


DJ TUTA
Zaměřuje se na styl trance, kde upřednostňuje melodie, vokály a svižné beaty. Jeho vystupování je vždy energické a euforické. Využívá všech technických vymožeností zvukové aparatury a tím jsou vždy jeho sety plné náboje a energie. V poslední době se také věnuje house music s prvky electra, takže dokáže zahrát jak trance, tak i house.

V roce 2006 je přibrán na residentní hraní v čínském klubu YES ve městě Guangzhou. Tuta zůstává v Číně dva měsíce a hraje 5krát do týdne v superklubu YES, vystoupil po boku takových jmen jako John Digweed anebo Ronski Speed. Klub je vybaven nejlepší světelnou a zvukovou technikou a právem se řadí mezi nejlepší kluby v Číně.

Zahrál si v takových klubech jako jsou YES Club China, Duplex Praha, Roxy Praha, Duplex Most, Metro Olomouc, Velryba Zlín, Musicland Zlín, Tři opice Vsetín, Mrkev Opava, na festivalu Trnkobraní Open Air...

Více info na - www.djtuta.com


JET FEVER (FS MUSIC)
Jet Fever patří do nastupující generace českých DJs. Své místo na tuzemské taneční scéně si posiluje každým svým vystoupením, které sklízí čím dál více pozitivních ohlasů. Jet Fever se prezentuje energickými sety, které nelze zařadit do jednoho konkrétního stylu. Pohybují se na hranici stylů - trance, progressive a dub. V oblibě má nejrůznější vokálové pasáže a energické basové linky. Neomezuje se jen na hraní cizí produkce, ale vytváří pro svou potřebu nejrůznější edity (Slusnik Luna & Peter Lowland – Baas) a také pracuje na své vlastní originální tvorbě. Při svých vystoupeních se snaží posluchače naladit na určitou vlnu, díky které je chce dostat do toho nejpříjemnějšího rozpoložení. Jeho sety jsou promyšlené a plné emocí.

Na začátku roku 2008 se stává spoluzakladatelem labelu FS Music Records. A od března ho můžete slyšet v jeho novém pravidelném tranceovém pořadu REFLECTIONS na rádiu Kiss Publikum. V dubnu se vrací už po druhé do bratislavského klubu Dopler, kde vystoupil opět na party Beautiful Things s legendárním duem Blank & Jones (DE).

Více info na - www.idj.cz/jetfeverPokud jste dočetli až sem, tak se můžete pustit do soutěžení o volňásky na tuto již tradiční taneční party..Zdroj: www.idj.cz/fourseasons

majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 29. 5. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Letní díl Four Seasons už tento pátek!. Vychytané.cz. [Online] 29. 5. 2008. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1090. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Letni-dil-Four-Seasons-uz-tento-patek!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 15:32