Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Tři dámy na zhubnutí

Nadbytečná kila nejsou zdaleka to jediné, co dokáže ženu pořádně potrápit. Více v novém románu oblíbené britské autorky Lucy Diamond.
Přidat na Facebook
Britské spisovatelce Lucy Diamond vychází v češtině již čtvrtá kniha. Hned tou první – s názvem Kavárna na pláži – si dokázala rodačka z Nottinghamu získat srdce svých čtenářů. Lucy Diamond vystudovala angličtinu na univerzitě v Leedsu, následně pracovala v Londýně pro několik mediálních domů, včetně BBC. Rok a půl cestovala po světě s batohem na zádech, a když se vrátila, založila rodinu a odstěhovala se do Bathu. Dnes je matkou tří dětí a autorkou již deseti románů, jejichž svěží a chytrý humor milují nejen britští, ale už i čeští čtenáři.

TŘI DÁMY NA ZHUBNUTÍ, Lucy Diamond
Občas podlehneme klamu, že zhubnutí je lék na všechny naše problémy. Občas se tento klam ukáže být pravdou.

Maddie je tlustá. Morbidně tlustá. Manžel jí sice říká, že ji má rád takovou, jaká je, ale děti se za ni stydí, matka do ní ustavičně rýpe a šéfka ji dotlačila k účasti na mediálním projektu o hubnutí, který je pro Maddii zdrojem nekonečného ponížení. Zkrátka a dobře, Maddie má dost dobrých důvodů, aby se přidala ke Krotitelům tuků, což je skupina lidí, kteří se snaží o snížení své hmotnosti. Ve stejný den přichází i Jess. Pracuje v kosmetickém salónu, mezi zákaznicemi je oblíbená, zato nadřízená jí neustále vmetá do tváře, že svou tloušťkou dělá salónu ostudu. A pak je tady ještě její milovaný Charlie, který už není tak láskyplný jako dřív… Jess doufá, že když shodí nějaké to kilo, Charlie ji bude mít zase rád a konečně ji požádá o ruku. Třetí nově příchozí je Lauren, rozvedená majitelka seznamovací agentury, o níž doslova a do písmena platí, že kovářova kobyla chodí bosa: ačkoli úspěšně dává lidi dohromady, sama žije jen s kocourem. Pak se ale na scéně objeví atraktivní kuchař Joe, který dává nepokrytě najevo, že jeho partnerka musí být štíhlá… Tomu se říká motivace! Tři mladé ženy, které se přidaly ke Krotitelům tuků, si slíbí, že se budou navzájem podporovat. A příležitostí k tomu dostanou víc než dost, protože nadbytečná kila nejsou zdaleka to jediné, co dokáže ženu pořádně potrápit.

Z anglického originálu Sweet Temptation přeložila Jana Vlčková. Další knihy Lucy Diamond, které vyšly v nakladatelství DOMINO, jsou: Kavárna na pláži, Já a pan Jones a Bude to dobrý rok.Listopadové novinky z nakladatelství DOMINO:
TŘPYTNÝ DVŮR, Richelle Mead, edice Young Adult & Fantasy. Úvodní díl nové epické série od Richelle Mead!
NEHODA, C. L. Taylor, edice Napětí. Zavírat oči před vlastní minulostí je spolehlivý způsob, jak si zatemnit budoucnost.
KONCOVÁ HRA, Raymond Khoury, edice Napětí. Kdo chce odhalit černé praktiky tajných služeb, jako by sám nad sebou vynesl rozsudek smrti.
PŘEBĚHLÍK, Michael Connelly, edice Napětí. Harry Bosch přechází na temnou stranu práva. Ale ve všech ostatních ohledech zůstává stejně zarputilý a samorostlý, jako byl dřív.
TŘI DÁMY NA ZHUBNUTÍ, Lucy Diamond, edice Romantika. Občas podlehneme klamu, že zhubnutí je lék na všechny naše problémy. Občas se tento klam ukáže být pravdou.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 1. 12. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Kniha: Tři dámy na zhubnutí. Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2016. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10897. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Tri-damy-na-zhubnuti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 06:34