Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Makaveli Tour - Další moravské peklo za námi!

Další dvě zastávky má za sebou Makaveli branded tour s kapelou Moja reč. Pro tentokrát se loučí z oblasti Jeseníků nebo-li 23.5.z V-Clubu v Rýmařově a 24.5. z clubu Perla music hall, který se nachází v Zábřehu na Moravě.
Přidat na Facebook

Obě zastávky proběhli ve stejném tepu turné. U vstupu čekali drinky Jim Beam s colou a DVD HipHop Jam 2007. Uvnitř hladové homnies dychtících po hudbě nakrmil Dj Zato svými vály. Dále následovalo ukojení davu medicínou Jim Beam a rozdáváním všemožných věcí jako jsou slevenky, oblečení a jiné drobnosti od sponzorů tour jako je Makaveli braned, Gangstastar, Storm, Dada, Click4buy a Hydroponic.

Klasicky proběhli v obou městech soutěže o věcné ceny, což je freestyle battle a v Zábřehu byl ještě přidán dance battle a beatbox battle, jenž sklidil zasloužený bordel. Jak jinak, co jinak a proč jinak než že na řadu přišla Moja reč s kapelou Komplot, která urobila nastolený standart. V Zábřehu přišlo také na sázku minutového rapu o sud Heinekera, která proběhla mezi dvěma bláznivými alkoholiky a také na dva chalany, kteří zalehli před klubem do pozvraceného a pomočeného koutu.Tož to je ve zkratce vše a zbývá už jen pozvánka na další zastávky tour do Bratislavy 6.6. clubu Unique a 7.6. do Jihlavy a to přímo Dělnické domu.

Více info na:
www.makaveli-tour.cz
majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 29. 5. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Makaveli Tour - Další moravské peklo za námi!. Vychytané.cz. [Online] 29. 5. 2008. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1089. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Makaveli-Tour---Dalsi-moravske-peklo-za-nami!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 18:29