Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Známe Neziskovky roku 2016!

Vítězné NEZISKOVKY ROKU 2016 přebraly ocenění během včerejšího slavnostního večera.
Přidat na Facebook
Již počtvrté udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) společně s partnery ocenění NEZISKOVKA ROKU.

Během včerejšího slavnostního večera (28. 11. 2016) v pražském Divadle Archa převzaly prestižní titul a nádhernou trofej ve tvaru hranolu z optického skla neziskové organizace ve čtyřech kategoriích (malá, střední a velká organizace, Cena veřejnosti).

Titul Malá neziskovka získala organizace I MY, o.p.s. z jihočeské Soběslavi.

Titul Střední neziskovka získalo Portimo, o.p.s. z Nového Města na Moravě.

Titul Velká neziskovka obdržela Diecézní charita Brno.Cenu veřejnosti a srdce veřejnosti si v letošním roce vydobyla MŠ a ZŠ Nona z Nového Města nad Metují. Celkem této neziskové organizaci bylo zasláno 2 246 hlasů a na speciálním rotopedu charitativní akce Nadace ČEZ – Pomáhej pohybem před začátkem akce „odšlapali“ příznivci částku 52 184,- Kč, která poputuje na její konto.

Ocenění NEZISKOVKA ROKU je jeden z nejvhodnějších způsobů, jak zviditelnit profesionálně řízené neziskovky, představit příklady dobré praxe ostatním a ukázat na kvalitu jejich práce.

Tyto prestižní ceny pro profesionálně vedené neziskové organizace uděluje NROS na základě vlastní vyvinuté metodiky „Zdravého organizačního řízení“©.

Veškeré dostupné informace k projektu NEZISKOVKA ROKU naleznete na www.neziskovkaroku.cz a www.nros.cz .

Ocenění NEZISKOVKA ROKU 2016 podporují: Skupina ČEZ, KPMG Česká republika, Česká spořitelna, Putt PD, Nadace Preciosa a Nadace Neziskovky.cz Mediálním partnerem ocenění je Česká televize.

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS)
Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) existuje již dvacet tři let a patří mezi stabilní neziskové organizace v České republice. Jejím posláním je rozvíjet občanskou společnost a český neziskový sektor. Od svého založení úspěšně podpořila více než

6 000 projektů částkou přesahující 1,8 miliardy korun. Nadační příspěvky poskytuje z grantových programů pocházejících ze zdrojů Evropského hospodářského prostoru, ale i z individuálních či firemních zdrojů.

Mezi veřejnosti nejznámější aktivity NROS patří sbírkový projekt Pomozte dětem, který nadace před 18 lety založila společně s Českou televizí.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 29. 11. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Známe Neziskovky roku 2016!. Vychytané.cz. [Online] 29. 11. 2016. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10889. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zname-Neziskovky-roku-2016!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 06:20