Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Triumfující Skillet se napříč Evropou blíží k Brnu a Praze

Pod hlavičkou Rock for People presents k nám míří příští týden rázná americká čtveřice Skillet, která originálně vstřebává prvky metalu, nu metalu, hard rocku i elektroniky.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Skillet
středa 30. listopadu 2016 21:00
(konec +- čtvrtek 1. prosince 2016 04:00)
Semilasso
Brno (CZ)
Její výsostné postavení na hudební scéně potvrzuje nejen skvělé přijaté srpnové CD Unleashed, ale i aktuální evropské turné, na kterém za sebou nechává vyprodané haly i kluby v Belgii, Německu, Holandsku, Dánsku, Švédsku, Finsku či Rusku. Koncert ve středu 30. listopadu v brněnském Semilassu je již dlouho vyprodán. Fanoušci ale mohou stále zamířit v neděli 4. prosince do Malé sportovní haly v Praze. Jako předkapela se premiérově představí rocková parta z Ohia Red Sun Rising.

„Skillet slaví letos 20 let na scéně tím nejlepším způsobem - úspěšnými nahrávkami a energickými koncerty. Jsme rádi, že u toho můžeme být,” říká Michal Thomes z Rock for People, a dodává s úsměvem: „Singl Feel Invincible, který vydali pár dnů před skvělým koncertem na letošním Rock for People má dnes skoro 19 miliónů zhlédnutí. Skillet katapultoval dokonce 19. listopadu historicky poprvé do čela TOP 100 prestižního Billboardu v kategorii Mainstream Rock Songs a tenhle pozitivní song o neohroženosti zní nyní i na sportovních stadiónech během zápasů NFL, MLB a NHL.”

Vstupenky na koncert Skillet v pražské Malé sportovní hale jsou v prodeji v síti GoOut.cz za cenu 790 Kč. Více informací na www.rockforpeople.cz

V pořadí 23. ročník festivalu Rock for People se uskuteční tradičně v Hradci Králové od 4. do 6. července 2017. Aktuální cena základních vstupenek je 1 500 Kč. Až do 30. listopadu získají zájemci o comboticket (permanentka + ubytování) ke každé vstupence stylový dárek od pořadatelů. Více na
www.rockforpeople.cz/vstupenky.Čtyřlístek z Memphisu je právem řazen mezi nejúspěšnější rockové kapely 21. století. Na svém kontě mají přes jedenáct milionů prodaných desek, jsou držiteli platinové desky za album Awake, vítězové Billboard Music Awards, byli několikrát nominovaní na Grammy Awards. Jejich videa mají miliony zhlédnutí na YouTube – ostatně jen sám singl Monster jich má přes 130 milionů. Kromě toho je tento singl dvojnásobně platinový a s 57 miliony přehrání na Spotify je osmou nejvíce přehrávanou skladbou roku 2015.

Od svého založení v roce 1996 prošli Skillet několika změnami v sestavě. Současné složení John Cooper (zakládající člen), Korey Cooper, Jen Ledger a Seth Morisson se ustálilo v roce 2011 a o dva roky později vydali album Rise. Na svém kontě mají již devět alb. S poslední novinkou Unleashed se přihlásili před pár měsíci. Album se v prestižním žebříčku amerického časopisu Billboard umístilo v šesti kategoriích na první nebo druhé pozici, v souhrnném absolutním pořadí pak získalo bronz. Na Unleashed začal John Copper pracovat podle vlastních slov v podstatě hned, jak vydali Rise. Podoba alba v něm pak dozrávala v průběhu jejich evropského turné, na kterém předskakovali Nickelaback a v rámci kterého se poprvé přestavili i českému publiku.

Dodala: Silvie Marková
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 27. 11. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Triumfující Skillet se napříč Evropou blíží k Brnu a Praze. Vychytané.cz. [Online] 27. 11. 2016. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10882. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Triumfujici-Skillet-se-napric-Evropou-blizi-k-Brnu-a-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.144s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 05:25